آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش برچسب زنی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش برچسب زنی چیست؟ روشه های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی وجود دارد، ما در این مقاله میخواهیم درباره این روش ها برایتان توضیح دهیم. ابتدا کار باید بگوییم که آموزش زبان انگلیسی به کودکان کاملا متفاوت از بزرگسالان است. دایره واژگان کودکان در زبان مادری بسیار محدودتر از بزرگسالان است. اما تفاوتی که وجود دارد در توانایی و علاقه کودکان است برای یادگیری. کودکان بسیار فعال و پر انرژی هستند و شما برای آموزش زبان انگلیسی باید از بازی و سرگرمی استفاده کنید.

بازی های محرک می توانند راهی عالی برای تقویت زبان انگلیسی دانش آموزان باشند. پس وقتی به کودک واژگان جدیدی یاد دادید آن را با این بازی تثبیت کنید.
میتوانید واژگان قسمتهای مختلف بدن را به او یاد بدهید یا افعالی مثل پریدن (jump) ، دست زدن (clap) و ….بازی های محرک زیادی وجود دارد که در آینده به آنها خواهیم پرداخت.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش برچسب زنی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش برچسب زنی

روش های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان توضیح داده ایم مانند :

آموزش زبان با فلش کارت

 آموزش اسامی اسباب بازی ها به انگلیسی

 بازی با کلمات انگلیسی برای کودکان

 بازی های گروهی برای یادگیری زبان انگلیسی به کودکان

 آموزش اعداد انگلیسی به کودکان با شعر و بازی

و ….که با کلیک بر روی مطلب مورد نظر میتوانید آن را مطالعه کنید.

 اما در این مقاله میخواهیم به آموزش زبان انگلیسی به کودکان به روش برچسب زنی بپردازیم. شما میتوانید برچسب های حروف انگلیسی را تهیه کنید و از کودکتان بخواهید اسامی که یاد گرفته را کنار هم بچیند. یعنی در ابتندا حروف سپس کلمات را به این طریق به کودکتان آموزش دهید.

در ادامه مقاله یک اموزشگاه زبان کودکان معرفی کرده ایم که شیوه خاصی در آموزش دارد. شما عزیزان با مراجعه به اینستاگرام این آموزشگاه میتوانید از روند آموزش در این مرکز مطلع شوید.


 می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post