بازی با کلمات انگلیسی برای کودکان

شاید یکی از جذاب ترین روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، بازی با کلمات می باشد . علاوه بر این بازی با کلمات انگلیسی برای کودکان ، می توانید میزان خلاقیت کودکان را بالا ببرد و از همین موضوع می توان استفاده ای بهینه انجام داد و آموزش زبان را برای کودکان خود سراسر پر از شادی و سرگرمی کرد .

بازی با کلمات می تواند به اشکال گوناگون انجام شود . بازی هایی که می توان با کلمات انگلیسی انجام داد شامل بازی پانتومیم، نرم افزار و بازی های آموزش زبان ، بازی با حروف به هم ریخته و … می باشد . این بازی ها به کودکان کمک می کند تا بتوانند کلمات را به خاطر بسپارند و کلمات در ضمیر ناخودآگاه آنها ثبت می شود . سعی کنید در زمان بازی حتما از آموزش هایی که در مقاله اموزش موزیکال زبان انگلیسی توضیح داده ایم حتما استفاده نمایید .

 

بازی با کلمه های انگلیسی برای کودکان

در این مقاله می خواهیم در رابطه با بازی حافظه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، بازی های گروهی برای یادگیری زبان به کودکان ، بازی های فکری آموزش زبان انگلیسی به کودکان ، بازی با فلش کارتهای انگلیسی توضیحاتی را ارائه نماییم .

بازی حافظه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بازی هایی که به صورت تقویت حافظه و برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان هستند می تواند بازی هایی با گوشی موبایل یا تبلت یا کامپیوتر و یا از طریق بازی های دسته جمعی باشد البته این موضوع را در نظر داشته باشید که بهتر است کودکان بیش از حد از موبایل و تبلت و کامپیوتر استفاده نمایند و بهتر است بازی های آموزش زبان انگلیسی به گونه ای باشد که همراه با رقص و موزیکال باشد . به همین منظور به شما پیشنهاد میکنیم حتما مقاله آموزش موزیکال زبان انگلیسی را مطالعه نمایید.

بازی های گروهی برای یادگیری زبان به کودکان

1) تعدادی از عکس های حیوانات یا میوه ها را بر روی برگه های جداگانه پرینت بگیرید و بر روی زمین بچینید به ترتیب بچینید و اجازه دهید به نوبت هر یک از کودکان از روی برگه ها بپرند و اسم هر عکسی که بر روی برگه سا را به انگلیسی بگوید اگر هر جا که اسم آن میوه یا حیوان را فراموش کرد یا از اول شروع کند یا نوبت کودک دیگر شود. در این بازی نیز می توانید از فلش کارت هم استفاده کنید. در مقاله ایکه آموزش زبان انگلیسی به وسیله فلش کارت را توضیح داده ایم میتوانید نمونه های مختلفی از این عکس ها را مشاهده نمایید و برای این بازی استفاده نمایید.

دانلود رایگان فلش کارت انگلیسی برای کودکان ( کلیک کنید ) 

2) بازی گروهی برای آموزش زبان انگلیسی را می توان از طریق نقاشی انجام داد . در این بازی شما می توانید برای اسم میوه ها را به انگلیسی به کودکان بگویید و اجازه بدهید تا کودکان انها را نقاشی کنند.

3) حروف انگلیسی را بر روی مقوا به صورت جداگانه بنویسید و اجازه دهید کودکان کلماتی را که به زبان انگلیسی هستند را با استفاده از کلمات بسازند

4) می توانید دسته ای از فلش کارت ها را به هر یک از کودکان بدهید . فلش کارت ها میتواند شامل اسم حیوانات ، میوه ها ، سبزیجات و … باشد . شما باید اسم هر یک از آنها را به انگلیسی بگویید و هر یک از این کارت ها که دست هر کودک بود کارت را به شما بدهد.

بازی با کلمه های انگلیسی برای کودکان 

بازی های فکری آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بازی های فکری مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد که ما چند نمونه از آنها را در ادامه مطلب برایتان توضیح می دهیم:
بازی اجرایی یا پانتومیم
بازی پازل
 بازی Ruzzle
بازی Word Wrangling
بازی memory game

بازی با فلش کارتهای انگلیسی 

فلش کارت ها با استفاده از تصاویر و حروف های نوشته شده بر روی آنها می توانند یکی از بهترین ابزار تدریس باشند. هم توانید فلش کارت های آماده خریداری کنید هم می توانید برای آموزش خودتان فلش کارت بسازید.

یکی از روش های استفاده از فلش کارت این است که شما تعدادی فلش کارت را روی میز می گذارید و به فرزندتان می گویید تا آنها را نگاه کنند و یک زمان به خصوص در نظر می گیرید پس از آن فلش کارت ها را جمع کرده و در همان زمان از کودکتان بخواهید تا حروفی که دیده بنویسد و همین گونه آموزش صورت می‌گیرد.

روش دوم : یک فلش کارت در دستتان بگیرید و روی آن را بپوشانید و با نشان دادن کمی از آن از کودکتان بخواهید تا کلمه مورد نظر را حدس بزند.

روش سوم : زمانی که فلش کارت های حروف را در دست دارید یک کلمه بگویید و از کودکتان بخواهید تا با استفاده از حروف موجود آن کلمه را بسازد.

و هزاران روش دیگر که شما می توانید از طریق فلش کارت به کودک تان آموزش دهید.

اگردر غرب تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در منطقه 5 و 22 در دسترسی بسیار عالی قرار دارد.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را از طریق روش آموزش موزیکال زبان انگلیسی یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

Rate this post