نمونه سوالات آزمون YLE کمبریج

پیش از اینکه نمونه سوالات آزمون YLE کمبریج را در اختیارتان قرار دهیم بهتر است توضیحاتی در رابطه با این آزمون در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که در مقاله آزمون yle کمبریج گفته شد ، آزمون کمبریج کودکان برای گروه سنی 6 تا 12 سال می باشد .

آزمون YLE ، آزمونی است که زیر نظر دانشگاه کمبریج انگلستان می باشد و برای تعیین سطح توانایی ها و درک کودکان از زبان انگلیسی می باشد که توانایی هایی از قبیل مهارت های گفتار ، شنیداری ، درک مطلب و نگارش انگلیسی بررسی می کند و به گونه ای طراحی شده است که می توان گفت علاوه بر اینکه یادگیری زبان انگلیسی را لذت بخش ساخته و کودکان را به دریافت مدارک بین المللی و آگاهی از پیشرفت شان تشویق می‌کند. به شما پیشنهاد میکنیم حتما مقاله مربوط به آزمون yle را مطالعه نمایید برای همین منظور میتوانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

آزمون YLEچیست ( کلیک کنید ) 

 

نمونه سوالات آزمون YLE

نمونه سوالات آزمون YLE

 

همانطور که می دانید آزمون YLE در سه سطح Starter, mover و flyer برگزار می گردد که هر بخش از این آزمون دارای تعداد مشخصی سوال دارد که متقاضی باید در زمان مشخصی به این سوالات پاسخ بدهند .

نمونه سوالات آزمون yle سری اول ( کلیک کنید ) 

نمونه سوالات آزمون yle سری دوم ( کلیک کنید ) 

نمونه سوالات آزمون yle سری سوم ( کلیک کنید ) 

****

 

دوره های زبان YLE موسسه زبان بادبادک

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

همانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک می توانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

جهت مراجعه حضوری یا برقراری تماس به ادرس ها زیر مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید :

آدرس شعبه 1 : شهرک گلستان-بلوار کاج (زینعلی) – ابتدای بلوار اقاقیا – پلاک 7 تلفن تماس : 02144753532

آدرس شعبه 2 : منطقه 5 – خیابان آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 59 تلفن تماس : 02144097765

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

آزمون YLE چیست ؟

آزمونی است که زیر نظر دانشگاه کمبریج انگلستان می باشد و برای تعیین سطح توانایی ها و درک کودکان از زبان انگلیسی می باشد که توانایی هایی از قبیل مهارت های گفتار ، شنیداری ، درک مطلب و نگارش انگلیسی بررسی می کند

آزمون YLE  در چند سطح است ؟

آزمون YLE در سه سطح Starter, mover و flyer برگزار می گردد

نمونه سوالات آزمون YLE را از کجا دانلود کنم ؟

لینک دانلود مستقیم PDF نمونه سوالات در مقاله بارگزاری شده است.

Rate this post