حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

الفبای انگلیسی یکی از مهم ترین و اولیه ترین مباحثی است که در زبان انگلیسی و هر زبان دوم دیگری به آن پرداخته میشود . ما در این مقاله به اینکه حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود میپردازیم .

هر حروف الفبای انگلیسی ( alphabet ) دارای حروف بزرگ و کوچک است با یک صدای مشترک ..

برای توضیحات بیشتر همراه ما باشید .

یادگیری زبان دوم علاوه بر دانش های زبانی باعث پیشرفت و بهبود در سایر توانایی های انفرادی نیز می گردد.

شکی نیست که ذهن یک کودک بسیار آماده تر از افراد بلوغ یافته برای یادگیری مطالب مختلف علی الخصوص یک زبان جدید می باشد، ولی بزرگترین مزیت یادگیری زبان انگلیسی در سنین ابتدایی لهجه ی فرد می باشد که بسیار مطلوب تر خواهد بود.

در مطالعات دیگری که توسط یک تیم تحقیقاتی در دانشگاه واشنگتن انجام شده، نشان داده است که افرادی که در سنین کودکی یادگیری زبان دوم را آغاز کرده اند احتمال این که لهجه ای همانند یک غیر انگلیسی زبان داشته باشند بسیار کمتر از افرادی است که در سنین بزرگسالی شروع به این امر نموده اند. این تحقیقات بیان می دارند که افزایش سن افراد سبب دشوار تر شدن تغییر عادت های زبانی به لهجه ی زبان دوم می گردد.

بنابراین اولین دلیلی که ما را ترغیب می سازد تا کودکانمان را از سنین ابتدایی با آموزش حروف انگلیسی در زبان انگلیسی آشنا سازیم امتیاز بزرگ صحبت کردن همانند یک انگلیسی زبان می باشد.

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

 

هر حرف درالفبای انگلیسی می تواند به شکل ” حرف کوچکتر ” یا  ” حرف بزرگتر ” نوشته شود. حروف بزرگ” capital letters ” نامیده می شوند.

درانگلیسی حروف بزرگ را کمتر بکار می بریم . ما عمدتا آنها رابه اولین حرف جملات ، اسامی ، روزها و ماه ها و همانطور برای تعدادی ازعلائم اختصاری بکار می بریم. به علاوه ما همیشه ضمیر اول شخص مفرد را باحرف بزرگ I می نویسیم.

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ

چه زمانی از حروف بزرگ استفاده می کنیم؟

 

ضمیر اول شخص مفردرا با حرف بزرگ بکارببرید : ‘ I ‘

برای شروع جمله یا کلام ازحرف بزرگ استفاده می شود.

برای علائم اختصاری و کلماتی که ازحرف اول چند کلمه تشکیل شده اند ، ازحرف بزرگ استفاده می شود.

اولین حرف روزهای هفته ، ماههای سال ، روزهای تعطیل با حرف بزرگ نوشته می شود.

اولین حرف کشورها ، زبانها وملیتها ، مذاهب با حرف بزرگ نوشته می شود.

اولین حرف اسم انسان ها و عناوین و القاب باحرف بزرگ نوشته می شود.

اولین حرف مراکز تجاری و اسم کمپانی ها و دیگر سازمان ها با حرف بزرگ نوشته میشود.

اسم مکان ها و بناهای تاریخی باحرف بزرگ شروع می شوند.

اسم وسایل نقلیه مانند کشتی ها ، قطارها و سفینه های فضایی با حرف بزرگ شروع می شوند.

عناوین کتاب ها ، شعرها ، نمایشها ، فیلمها و غیره با حرف بزرگ شروع می شوند.

(بعضی اوقات)عنوان ها ، عناوین مقاله ها ، کتاب ها ، و تیترروزنامه ها با حرف بزرگ شروع می شوند.

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

 

در باقی موارد از حروف کوچیک استفاده میشود..

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

 

نکات مهم در خصوص شروع آموزش حروف الفبای کوچک و بزرگ  :

او را علاقه مند کنید

کودکان نو پا به راحتی تمرکز خود را از دست می دهند و اگر می خواهید چیزی را به آنها بیاموزید تنها راه این است که آنها را علاقه مند و سرگرم کند. آموزش حروف انگلیسی در کودکان کمی حوصله میخواد اما نتایج آن این خستگی را از تن شما والدین عزیز درمیاورد.

آهسته پیش بروید

از هفته اول آموزش او را مجبور به یادگیری و یا از بر کردن همه حروف نکنید. به یاد داشته باشید این 26 الفبای جدید و 52 حرف ( مجموعه ای حروف کوچک و بزرگ ) است و یادآوری همه این اطلاعات برای او خسته کننده است. بنابراین ، آرام پیش بروید، برای مثال روزی چند حرف آموزش داده و در طول چند روز این حروف را تکرار کنید و بعد به سراغ بقیه حروف بروید.

الفبا را با شعر یاد دهید

الفبا را با شعر و همراه با آواز با او بخوانید. به یاد داشته باشید که چگونه حروف الفبا را یاد گرفتید ، و هنوز هم لحن آهنگین آن را به خاطر می آورید یادگیری همراه با شعر و آهنگ بسیار در یادگیری کودک تاثیر دارد به طوری که بعد از چند بار تکرار کردن کودک ناخودآگاه لحن آهنگین آن را به یاد می آورد.

 

حروف الفبای کوچک و بزرگ چگونه نوشته میشود ؟

 


کتاب آموزش زبان انگلیسی کودکان از ابتدا (کلیک کنید )

+

چگونگی یادگیری زبان دوم برای کودک (کلیک کنید )


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

بیشترین استفاده ی حروف بزرگ در انگلیسی چیست ؟

برای شروع جمله یا کلام ازحرف بزرگ استفاده می شود.

اسم مکان ها و بنا های تاریخی با حرف کوچک شروع میشود یا بزرگ ؟

با حروف بزرگ

اولین نکته در خصوص آموزش زبان انگلیسی به کودکان چیست ؟

کودک را از لحاظ ذهنی آماده کنیم و او را به زبان انگلیسی علاقمند کنیم.

Rate this post