تست های تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان

زمانی که شما می خواهید کودکانتان را در یک آموزشگاه زبان ثبت نام کنید در آموزشگاه از آنها تست های تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان می گیرند البته این برای کودکانی است که تا حدودی زبان انگلیسی را بلدند اما کودکانی که به هیچ عنوان کلاس زبان رفتن نیازی به آزمون و تست های تعیین سطح ندارند.

اما کودکانی که آموزشگاه زبان خود را تعویض کرده اند و یا به هر دلیلی زبان انگلیسی را می دانند باید در آزمون های تعیین سطح زبان انگلیسی مخصوص کودکان شرکت کنند.
بسیاری از والدین با این سوال روبرو هستند که آزمون تعیین سطح چیست مکتب خونه برگزار می شود و چه سوالاتی در آن مطرح است؟

ما در این مقاله در رابطه با تست ها و آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی برایتان توضیح می دهیم و امیدواریم که این مقاله پاسخگوی سوالات شما باشد. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به کودکان داشتید به بخش اخبار سایت مراجعه کرده و اطلاعیه های دیگر را مطالعه کنید.

 

تست های تعیین سطح زبان کودکان چیست؟

تعیین سطح یک آزمون است که توسط آن افرادی که متقاضی یادگیری زبان دوم هستنذد توسط یک کارشناس در حوزه آموزش مورد سنجش قرار میگیرند. پس از آن با توجه به نکات مورد بررسی، سطح مورد نظر به وی معرفی شده و زبان آموز می تواند در سطحی که در آن قبول شده است اقدام به ثبت نام نماید.

در اکثریت آموزشگاه های زبان انگلیسی کشور معمولا تست های تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان حضوری انجام میشود و این آزمون میتواند شفاهی و یا کتبی باشد.از همین رو متقاضیان تعیین سطح می بایست به واحدهای آموزشی مورد نظر خود مراجعه نمایند

این موضوع سبب شد تا تعداد متقاضیان زیادی درخواست امکان تعیین سطح آنلاین داشتند، آموزشگاه زبان بادبادک یک آزمون تعیین سطح آنلاین ویژه کودکان قرار داده است.

سوالات ازمون تعیین سطح کودکان

تعیین سطح کودکان معمولا بسیار ساده تر از تعیین سطح بزرگسالان است اما سوالات متداول تعیین سطح به شرح زیر است.

?whats your name

(do you have any brother or sister? (siblings

?do you live with your parents

?in which level do you study at school

?what are your hobbies

?do you have any plan for your future

?what does your mother/father do

?why do you want to learn english

?which course do you study

?Tell me a bit about yourself

?how old are you

?do you work

?have you been studying English

!!what did you do yesterday

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون تافل برای کودکان و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

1.5/5 - (28 امتیاز)