آزمون تافل TOEFL کودکان و نوجوان

آزمون تافل کودکان و نوجوان در ایران و در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است چرا که بسیاری از والدینی که فرزندان خود را در سن پایین در کلاس زبان ثبت نام نموده اند می خواهند فرزندشان با شرکت در آزمون TOEFL کودکان و نوجوان بتوانند یک مدرک معتبر زبان کسب نمایند. اما موضوعی که در این بین اهمیت دارد این است که زبان آموزان کودک از چه سنی می توانند برای شرکت در آزمون تافل کودکان شرکت نمایند.

به طور کلی میخواهیم در این مقاله در رابطه با آزمون تافل کودکان توضیحاتی را ارائه دهیم و در رابطه با آزمون تافل جونیور JUNIOR و آزمون تافل پریمیر PRIMARY ارائه نماییم پس به شما پیشنهاد میکنیم حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید.

آزمون تافل کودکان و نوجوان

آزمون تافل کودکان و نوجوان برای آن دسته از زبان آموزانی می باشد که در رده سنی کودکان و نوجوانان قرار دارند. آزمون تافل کودکان شامل دو آزمون تافل جونیور و تافل پریمیر می باشد که هر کدام از این دو آزمون تافل کودک و نوجوان بر خلاف آزمون IELTS که دارای محدودیت سنی نمی باشد ، دارای محدودیت سنی می باشند. توجه داشته باشید که مدت اعتبار مدرک آزمون تافل دو سال می باشد .

آزمون تافل پریمیر PRIMARY برای زبان آموزان بالای 8 سال می باشد و آزمون تافل جونیور JUNIOR برای زبان آموزان بالای 11 سال می باشد. از آنجایی که  بسیاری از والدین علاقه دارند تا کودکان انها همواره زبان انگلیسی خود را در بالاترین سطح ادامه دهند به همین علت پیشنهاد می کنیم حتما اگر کودکان شما از سنین پایین برای آموزش زبان در آموزشگاه زبان کودکان ثبت نام کرده اید حتما در آزمون های آیلتس یا تافل شرکت نمایند تا بتوانند خود را برای آزمون های تافل در مقاطع تخصصی آماده نمایند.

آزمون تافل کودکان و نوجوان

آزمون تافل پریمیر PRIMARY

آزمون تافل پریمیر PRIMARY از ان دسته آزمون های تافل کودکان می باشد که برای رده سنی 8 تا 11 سال می باشد . این آزمون دارای ۲ سطح STEP1 و STEP2 می باشد.  در رابطه با مزایای شرکت در آزمون های تافل Primary می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1) بازخورد دریافت شده در گزارش نمره تافل Primary برای کمک به پیشبرد راه طراحی شده است.
2) به کمک اطلاعات ارئه شده در هر گزارش، به درک واضحی از توانایی های فرزندانتان و زمینه های نیازمند بهبود دست خواهد یافت.
3) نمرات بخش Reading تافل Primary با معیارهای Lexile تطبیق داده می شود که یافتن کتب و مقالات مناسب سطوح Reading انگلیسی زبان آموزان را آسانتر می کند.

آزمون تافل پریمیر PRIMARY شامل دو آزمون خواندن یا ریدینگ و قسمت شنیداری یا لیسنینگ که به صورت امتحان کاغذی یا کتبیست می باشد . نمرات بخش ریدینگ تافل Primary با سنجش های Lexile تطبیق داده می ­شود و نمرات تافلPrimary با سطوح CEFR تطبیق داده می ­شوند بنابراین می­ توانید از توانایی ه­ای زبان آموز بر مبنای یک استاندارد بین ­المللی قابل قبول مطلع شوید.

آزمون تافل پریمیر PRIMARY

آزمون تافل جونیور JUNIOR

آزمون تافل جونیور برای زبان آموزان بالای 11 سال برگزار می گردد . آژمون تافل JUNIOR یک آزمون کاغذی با به نوعی آزمون کتبی می باشد که شامل سنجش درک مطلب خوانداری، درک شنیداری، صورت و معنای زبانی می باشد . توجه داشته باشید که نمرات تافل جونیور با سطوح CEFR تطبیق داده می شوند بنابراین می­توانید از توانایی ه­ای زبان آموز بر مبنای یک استاندارد بین ­المللی قابل قبول مطلع شوید.

آزمون تافل جونیور JUNIOR

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post