آموزش روزهای هفته به کودکان به انگلیسی + جدول

ما در مقالات مختلف درباره موضوعات مختلفی اموزش هایی قرار داده ایم که لینک آنها را برایتان قرار میدهیم تا در صورت تمایل بتوانید آنها را مطالعه کنید اما در این مقاله درباره آموزش روزهای هفته به کودکان به انگلیسی میخواهیم برایتان توضیح دهیم. امیدواریم که این مقاله برایتان مفید باشد. در صورتی نیاز به یک اموزشگاه زبان ویژه کودکان داشتید میتوانید به انتها مقاله مراجعه کنید.


مقالات مرتبط :

آموزش ساعت انگلیسی به کودکان

آموزش اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان

آموزش اسامی لباس به انگلیسی به کودکان

آموزش نسبت های خانوادگی به انگلیسی به کودکان


آموزش روزهای هفته به کودکان به انگلیسی

یکی از آموزشهای مهمی که باید به کودکانتان بدهید ، آموزش روزهای هفته است. پس آموزش روزهای هفته به کودکان به انگلیسی یکی از اولویت های شما باید باشد.

ابتدا به شما بگوییم که هرکدام از روزهای هفته چه اسامی دارند؟

Saturday –          شنبه
Sunday –          یکشنبه
Monday –        دوشنبه
Tuesday –      سه‌شنبه
Wednesday – چهارشنبه
Thursday –    پنج‌شنبه
Friday –           جمعه

آموزش روزهای هفته به کودکان به انگلیسی + جدول

شما برای آموزش روزهای هفته به انگلیسی به کودکانتان میتوانید از شعر زیر نیز استفاده کنید:

There are 7 days in a week

Sunday, Monday , Tuesday, Wednesday , Thursday , Friday

Saturday

Sunday, Monday , Tuesday, Wednesday , Thursday , Friday

Saturday

There are seven days , there are 7 days

There are 7 days in a week

There are seven days , there are 7 days

There are 7 days in a week

Sunday, Monday , Tuesday, Wednesday , Thursday , Friday

Saturday

Sunday, Monday , Tuesday, Wednesday


 می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post