آموزش اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان

آموزش اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان یکی از لذت بخش ترین لغات آموزشی است . شما میتوانید برای آموزش اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان به کودکان از روش های مختلفی استفاده کنید.

  1. شما میتوانید از فلش کارت ها استفاده کنید. فلش کارت مربوط به هرگل را بخرید یا خودتان در منزل با عکس گلها فلش کارت درست کنید. سپس در پشت آن اسامی انگلیسی آن را بنویسید .  و پیوسته تکرار و تمرین کنید. مثلا با نشن دادن عکس گل از کودکتان بخواهید اسم آن به انگلیسی بگوید و یا با استفاده از اسم آن بخواهید تا گل را حدس بزند و به این ترتیب با یک بازی ساده ، آموزش اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان صورت میگیرد.
  2. روش دیگر این است ک شما به یک گلفروشی بروید و نام تک تک گل ها را به فرزندتان آموزش دهید. باید بگوییم که حتی زمانی که از روش اول استفاده میکنید ، حداقل یکبار روش دوم را هم تست کنید.

حال میخواهیم اسامی گل ها را برایتان به انگلیسی قرار دهیم.

Names of flowers

 اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان

اسامی که مشاهده میکنید مربوط به اسامی گلها به انگلیسی است.

Margarit گل مروارید

Mallow ختمی

Marguerite داوودی-مینا

Peony گل صد تومانی

Geranium شمعدانی

Junquil گل نسرین

DandelioN قاصدک

Sun flower آفتابگردان

Butter cup آلاله

Sinvia آهار

Red bud ارغوان

Silk tasseled ابریشم

Bind weed پیچک

Kock comb تاج خروس

Oleander خرزهره

Gardeb balsama گل حنا

LilyL سوسن-زنبق

Lilac یاس بنفش

Pansy بنفشهءفرنگی

Tulip لاله

Snap dragon گل میمون

Ston crop گل ناز


 می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post