آموزش بخش های مختلف در طبیعت به انگلیسی

آموزش بخش های مختلف در طبیعت به انگلیسی

یکی از بخش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان، آموزش بخش های مختلف در طبیعت به انگلیسی است. ما در این مقاله اسامی بخش های مختلف طبیعت را برایتان قرار داده ایم. اما توصیه میکنیم تا آموزش کودکتان را به مربیان با تجربه بسپارید. زیرا آموزش به کودکان برخلاف ظاهر ساده ای که دارد بسیار دشوار است.

همچنین شما میتوانید جهت مطالعه سایر مقالات روی لینک مربوطه کلیک کنید.


مقالات مرتبط :

آموزش ساعت انگلیسی به کودکان

آموزش اسامی گل ها به انگلیسی به کودکان

آموزش اسامی لباس به انگلیسی به کودکان

آموزش نسبت های خانوادگی به انگلیسی به کودکان


آموزش بخش های مختلف در طبیعت به انگلیسی

در جدول زیر بخش های مختلف طبیعت به زبان انگلیسی را برایتان قرار داده ایم:
برای آموزش این اسامی میتوانید از فلش کارت ها استفاده کنید. حتی میتوانید خودتان فلش کارت تهییه کنید.
عکس تمام این بخش های طبیعت را روی فلش کارت ها کشیده و اسامی انگلیسی آنها را در پشت برگه بنویسید. ابتدا با نشان دادن عکس از کودکتان بخواهید تا نام آن را به انگلیسی بگویید. سپس در مرحله بعد اسامی را نشان داده و بخواهید به شما بگوید چیست.
sea  – دریا soil /earth  – خاک/زمین
ocean  – اقیانوس flower  – گل
river  – رودخانه valley  – دره
mountain  – کوه root  – ریشه
rain  – باران lake  – دریاچه
snow  – برف star  – ستاره
tree  – درخت grass  – سبزه
sun  – خورشید leaf  – برگ
moon  – ماه air  – هوا
world  – دنیا sand  – شن
earth  – زمین beach  – ساحل
forest  – جنگل wave  – موج
sky  – آسمان fire  – آتش
plant  – گیاه ice  – یخ
wind  – باد island  – جزیره
heat  – گرما hill  – تپه
 می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post