مژده به اهالی غرب تهران – آموزشگاه زبان کودکان بادبادک در کاشانی افتتاح شد

مژده به اهالی غرب تهران – آموزشگاه زبان کودکان بادبادک در کاشانی افتتاح شد

آموزشگاه زبان بادبادک در غرب تهران افتتاح شد.
اولین شعبه آموزشگاه زبان بادبادک در منطقه ۲۲ در شهرک گلستان واقع شده بود با توجه به تمایل والدین به ثبت نام فرزندانشان در خانه زبان بادبادک ، شعبه دوم این آموزشگاه در غرب تهران منطقه ۵ خیابان آیت الله کاشانی افتتاح شد.
این آموزشگاه با شیوه مدرن آموزشی این روزها فضای مناسبی برای کودکانی که میخواهند زبان دوم آموزش ببینند فراهم کرده است و محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک به گونه ای مناسب است که فرزندان شما علاوه بر آموزش زبان دوم می‌توانند بازی و سرگرمی داشته باشد شما بدون نگرانی می توانید فرزندان خود را اساتید مجرب و مهربان مجموعه بسپارید.
خانه زبان بادبادک با استفاده از بازی و سرگرمی فلش کارت ها و روش های جدید زبان دوم را به فرزندان شما آموزش می دهند که توضیحات تکمیلی در ادامه مقاله در اختیارتان قرار گرفته است.

آموزشگاه زبان بادبادک یکی از معتبر ترین و جذاب ترین مرکز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان میباشد.

این آموزشگاه در مناطق 5 و 22 میباشد و دسترسی بسیار راحتی دارد. با توجه به شیوه آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه بادبادک افراد بسیاری تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این آموزشگاه دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مراجه حضوری به ادرس های زیر مراجعه کنید و یا باشماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

در گزارشی که در سال 2007 در تعدادی از کالج های ایالات متحده آمریکا توسط اعضا هیئت مدیره کالج که اداره آزمون SAT را به عهدع دارند ، منتشر شده که مزایا و نتایج درخشان یادگیری زبان های خارجی را به وضوح نشان میدهد.

در این آمار ها دانش آموزانی که در سن کم و حداقل 4 سال یا بیشتر از آن در حال تحصیل یک زبان خارجی بودند به طور میانگین 1400 امتیاز از مجموع 8000 امتیاز بیشتر از کساتی که تجربه اموزش زبان انگلیسی را نداشتند کسب کرده اند ، و تقریبا بیش از 140 امتیاز در بخش ریاضیات و در بخش نوشتار بیش از 150 امتیاز کسب کرده اند.

سیستم آموزشی آکادمی زبان کودکان بادبادک

درآموزشگاه زبان بادبادک کودکان ۷ تا ۱۱ سال ثبت نام می شوند که می توانند با لهجه ای بسیار زیبا و در محیطی جذاب و عالی دوره های آموزش زبان انگلیسی و یا زمان دیگری را فرا بگیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

دوره های آموزشی موسسه زبان ویژه کودکان بادبادک:

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post