فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله

فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله : یکی از بهترین روش ها اموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 ساله ، آموزش از طریق فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله است. اگر شما هم والدینی هستید که کودک 4 ساله دارید و میخواهید آموزش را در منزل انجام دهید قطعا با این سوالات روبرو هستید:
فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله از کجا بیارم ؟ چگونه به کودک 4 ساله خود زبان آموزش دهم؟ کانال آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله از کجا بیارم؟ آموزش زبان به کودکان همراه با بازی یعنی چه ؟ روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی به کودکان 4 ساله چیست؟ بهترین روش تدریس زبان انگلیسی به کودک 4 ساله ام چیست؟
ما در مقالات مختلف در رابطه با این موضوعات توضیح داده ایم و شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش اخبار سایت مطالعه کنید. اما در این مقاله میخواهیم در رابطه با فیلم آموزش انگلیسی برای کودکان 4 ساله برایتان اطلاعات قرار دهیم.

فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله

اگر میخواهید فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله تهیه کنید ترجیحا فیلم های زیر را انتخاب کنید:
فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله : مثلا انیمیشن های زیر گروهی از انیمیشن ها هستند که زبانی بسیار روان و ساده دارند و شما به چند روش ساده می توانید با تماشای آن ها زبان کودکان تان را تقویت کنید.
Nemo
Open Season
Lorax
Winnie the pooh
Lion King
Alpha and Omega 2
Bambi 2
Zambezia
Brave
Bee Movie
Top Cat
Ice Age
اما قبل از آن باید یک نکته را به شما گوشزد کنیم:
اگر قصد دارید زبان انگلیسی خود را از طریق فیلم های آموزشی و انیمیشن ها تقویت کنید باید نکات مهم را در این باره بدانید
بسیاری از انیمیشن ها و کارتون های جدید به کار شما نخواهند آمد، زیرا پر از اصطلاحات غیرکاربردی و نامرسوم هستند و سرعت بالای فیلم ها و مکالمات، تنها شما را از یادگیری دلزده می کند. اگر به قصد یادگیری و تقویت زبان انگلیسی، کارتون یا انیمیشن می بینید، آنها را با دقت انتخاب کنید و اگر فقط برای سرگرمی می بینید، قضیه متفاوت خواهد بود.
اگر میخواهید انیمیشن ببینید به نکات زیر توجه کنید :
از انیمیشن ها و فیلم های ساده و جذاب استفاده کنید.
از فرزندتان بخواهید هر جمله که میشنوند یکبار تکرار کنند.
هر کالرتون یا انیمیشن را دوبار برای تماشای کودکتان بذارید
در حین تماشای فیلم یک دیکشنری جهت اطلاع لغات ای که بلد نیستید همراه خود داشته باشید.

کارتون های انگلیسی مناسب کودکان

فیلم آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 ساله:
انیمیشن Angry Birds 2016
انیمیشن ۲۰۱۱ Animal United
انیمیشن Bunyan & Babe 2017
انیمیشن Captain Underpants 2017
انیمیشن Hotel Transylvania 2012
انیمیشن Tangled 2010
انیمیشن The Jungle Book 2016
انیمیشن Despicable Me 2 2013
کارتون The Road to El Dorado 2000
کارتون Peppa Pig
کارتون Mickey Mouse Clubhouse 2006
کارتون Doki Adventures 2013
کارتون Beat Bugs
کارتون Phineas and Ferb
————————————————–
و حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post