عکس های فضای کلاسهای آموزشگاه زبان بادبادک

همانطور که در مقالات مختلف توضیح دادیم آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های زبان برای کودکان است و شما می توانید به راحتی فرزند خود را به عنوان زبان بادبادک بخوانید تا زبان های مختلف آموزش ببینند و این کار از طریق بازی و سرگرمی صورت می‌گیرد.

توجه داشته باشید که بازی و سرگرمی در زبان آموزی و اهمیت بسیاری دارد زیرا بسیاری از زبان آموزان و روانشناسان اعلام کردند که بهترین زمان برای یادگیری و آغاز زبان دوم به کودکان از سن ۳ تا ۵ سالگی است. شاید آموزش زبان در این سن برای شما کاری ساده به نظر بیاید اما کار بسیار سخت و پیچیده ای است زیرا شما باید به روشهای مختلف و بدون آزار کودکتان این کار را انجام دهید. پس بهتر است برای پیشرفت فرزندتان آنها را در یک آموزشگاه زبان معتبر مخصوص کودکان ثبت نام کرده و کار را به اساتید مجرب بسپارید.

آموزشگاه زبان بادبادک یکی از این آموزشگاه ها برای کودکان است که شما می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید

عکس های فضای کلاسهای آموزشگاه زبان بادبادک

بهترین آموزشگاه زبان کودکان غرب

شما می توانید در تصاویر نیز مشاهده کنید که آموزشگاه زبان بادبادک تجهیزات آموزشی ویژه کودکان را دارد و کودکان بدون اذیت شدن به کمک از وسیله های آموزشی می توانند زبان انگلیسی را فرا گیرند. اگر در غرب تهران زندگی می کنید به شما توصیه می کنیم و آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید تا از نزدیک جذابیت شیوه آموزشی را مشاهده کنید.

اگر شما نیز می‌خواهید نحوه دسترسی به آدرس و شماره تلفن آموزشگاه زبان را بدانید در ادامه مطلب آدرس و شماره تلفن شعبه های مختلف آموزشگاه زبان کودکان را برایتان قرار داده ایم.

نحوه دسترسی به این آموزشگاه ها :

آدرس شعبه 1 : شهرک گلستان-بلوار کاج (زینعلی)-ابتدای بلوار اقاقیا – پلاک 7

تلفن تماس : 44753532

آدرس شعبه 2 : منطقه 5 – خیابان آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 59

تلفن تماس : 44097765

نحوه آموزش آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

سوالی که در این زمینه به وجود می آید این است که نحوه آموزش آموزشگاه زبان به چه صورت است و چگونه می خواهند به کودکان زبان انگلیسی را کوتاه ترین مدت آموزش دهند؟؟
آموزشگاه زبان بادبادک گروه سنی مختلفی دارد و از سال تا ۱۱ سال می باشد و بزرگسالان در مقطع بالاتر تحصیل می کنند و از کودکان جدا هستند

تمرکز زبان کودکان بادبادک آموزش در محیطی عالی توسط اساتید مجرب صورت می گیرد

. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post