سوالات مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی کودکان

مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی به یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزان تبدیل شده است. زبان آموزان معمولا برای تعیین سطح و یا بالا رفتن تسلط آنها به مکالمه باید در مصاحبه شفاهی شرکت کنند، از همین رو بسیاری زبان آموزان به دنبال سوالات مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی هستند. از همین رو ما در این مقاله می خواهیم لیست سوالات مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی را برایتان قرار دهیم، امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سوالات مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی

در زیر یکی از سوالات مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی که معمولاً کاربرد دارد را برایتان قرار داده ایم.

ما این سوالات را به صورت فارسی قرار داده ایم اما این سوالات از شما عموماً به صورت انگلیسی پرسیده می شود، عموماً این سوالات را از کودکان نمی پرسند اما سوالات متداول تعیین است هم این سوال ها هستند.

 

1. کمی در مورد خودتان بگویید
2. نقاط قوت شما چیست؟
3. نقاط ضعف شما چیست؟
4. اهداف کوتاه مدت شما چیست؟
5. اهداف بلند مدت شما چیست؟
6. میخواهید از الان تا پنج سال آینده در حال انجام چه کاری باشید؟
7. اگر شما بتوانید یک چیز را در مورد شخصیت خود تغییر دهید، آن چیز چه خواهد بود و چرا؟
8. موفقیت برای شما چه معنایی دارد؟
9. شکست برای شما چه معنایی دارد؟
10. آیا شما یک فرد سازمان یافته هستید؟
11. شما به چه شیوه ایی سازماندهی یا نامنظم می شوید؟
12. آیا شما وقت خود را به خوبی مدیریت می کنید؟
13. چگونه با تغییرات کنار می آیید؟
14. چگونه تصمیمات مهم را می گیرید؟
15. آیا شما میتوانید تحت فشار به خوبی کار کنید

 

دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی به کودکان pdf

برخی از سوالاتی که معمولاً از کودکان نیز پرسیده می‌شود به شرح زیر است:

?whats your name
(do you have any brother or sister? (siblings
?do you live with your parents
?in which level do you study at school
?what are your hobbies
?do you have any plan for your future
?what does your mother/father do
?why do you want to learn english
?which course do you study
?Tell me a bit about yourself
?how old are you
?do you work
?have you been studying English
!!what did you do yesterday

کودکان نیاز به مصاحبه شفاهی زبان انگلیسی ندارند زیرا اکثر کودکان به صورت مبتدی وارد این دوره میشوند.

در اینجا می‌خواهیم یک آموزشگاه زبان ویژه کودکان به شما معرفی کنیم تا در کوتاه‌ترین زمان بتوانید زبان انگلیسی کودکان تان را تقویت کنید.

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.
به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post