رمان های انگلیسی کودک و نوجوان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره کار دشواری بوده است و روش‌های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد یکی از این روش استفاده از رمان های انگلیسی کودک و نوجوان است و در این مقاله لیستی از رمان های انگلیسی کودک و نوجوان برایتان قرار می دهیم امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد و در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید به بخش اخبار سایت مراجعه کنید.

 

رمان های انگلیسی کودک و نوجوان

رمان هایی که اسامی آنها را آورده ایم، رمانهایی هستند که به زبان انگلیسی و برای کودکان مناسب می باشد

 

رمان های انگلیسی کودک و نوجوان Hardy Boys

مجموعه کتاب‌های هاردی بویز با موضوع دو شخصیت تخیلی به اسم فرنک و جو هاردیه میباشد . این کتاب چند جلد داره و ویژه کودکان و نوجوانانه و دارای 7 سرفصل میباشد. اگر چه این کتاب برای کوک و نوجوان نوشته شده اما کمی سطحش بالاست. اگه فکر می‌کنید براتون سخته برید سراغ یه کتاب دیگه. اگه براتون عادیه هم چندبار گوش کنید و بخونید. کتاب های صوتیش رو هم می‌تونید پیدا کنید.

 

یک. گنج برج (The Tower Treasure)

دو. خانه‌ی روی صخره (The house on the cliff)

سه. ّراز آسیاب قدیمی (The secret of the old mill)

چهار. هم‌اتاقی گم‌شده (The missing chums)

پنج. شکار برای طلای مخفی (Hunting For Hidden Gold)

شش. راز جاده‌ی ساحلی (The Shore Road Mystery)

هفت. راز غارها (The secret of Caves)

 

رمان های انگلیسی کودک و نوجوان Diary of a wimpy Kid

ترجمه اسم این رمان به زبان فارسی میشود :  دفترچه ی خاطرات یک بچه دست و پا چلفتی

 

این رمان طنز رو جف کینی (Jeff Kinney) نوشته و دارای 13 جلد میباشد . ۴ کتاب دیگه هم بهش اضافه شده. این داستان رو یه پسر به اسم گرگ (Greg) روایت می‌کنه. بیشتر در مورد اتفاقاتیه که توی خونه و مدرسه‌ برای خودش و دوستاش می‌افته. این کتاب رو توی ایران هم می تونید راحت پیدا کنید.

 

 

رمان های انگلیسی کودک و نوجوان Nancy Drew

مجموعه نانسی درو (Nancy Drew) از جمله کتاب های معروف میباشد که میتوان گفت بیشتر از 10 جلد چاپ شده.  نویسنده ش کارولین کین (Carolyn Keene)ه و به زبان فارسی هم ترجمه شده. نانسی یه دختر بازیگوشه که همه معماهای پدر وکیلش رو حل می‌کنه.

 

این مجموعه کتاب‌ها مناسب گروه سنی ۱۳ سال به بالاست. (راهنمایی و دبیرستان). اسم چندتا از کتاب‌های ننسی درو (Nancy Drew) رو اینجا می نویسم.

یک. راز مزرعه شادو (The Secret of Shadow Ranch)

دو. راز ساعت قدیمی (The Secret of The Old Clock)

سه. مجسمه‌ی سخنگو (The Whispering Statue)

چهار. پلکان مخفی (The Hidden Staircase)

اگرچه این سه مجموعه بهترین‌های دنیا هستند اما علاقه‌ی شماست که از همه چیز مهم‌تره. اگه تلفظ‌ها رو نمی دونید حتما کتاب صوتی رو دانلود کنید. خیلی دنبال معنی کلمه ها نباشید. تکرار کنید. تکرار رمز موفقیته.

 

 


و حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post