دانلود شعر ABC برای کودکان

دانلود شعر ABC برای کودکان ، شعر ABC اولین شعر انگلیسی برای آموزش حروف الفبای انگلیسی به کودکان می باشد که یک ریتم بسیار خاص دارد و با اینکه فایل های صوتی زیادی در اینترنت برای شعر ABC وجود دارد ولی تمامی این شعرها یک ریتم خاص را دارند. در این مقاله می توانید برای دانلود شعر ABC برای کودکان اقدام نمایید.

 

 

دانلود شعر ABC

 

دانلود شعر ABC برای کودکان

همانطور که در دیگر مقاله ها هم به آن اشاره کردیم بهترین راه آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق شعر و آواز و رقص می باشد. در این مقاله هم بد نیس اشاراتی به این موضوع داشته باشیم.

شعر را می توان بهترین راه برای اموزش زبان انگلیسی به کودکان دانست که مزایای آن را می توان بدین صورت عنوان کرد که :

در شعر های انگلیسی کودکان به هیچ عنوان از جمله های دستوری ناقص استفاده نمی شود و ساختار دستوری زبانی به صورت کامل ادا خواهد شد و از آنجایی که کودکانی علاقه بسیار زیادی به تکرار شعر ها و آهنگ ها دارند به صورت ناخودآگاه دستور زبان انگلیسی در ذهن آنها شکل می بندد. کلماتی که در شعرهای انگلیسی کودکانه استفاده می شود در معنای اصلی کلمه به کار می ورد و باعث می شود که کودکان با معنی اصلی آنها در جملات آشنا شوند. از آنجایی که کودکان حافظه تصویری خیلی خوبی دارند بهتر است از فیلم هایی که همراه با شعر و رقص و آواز می باشد برای آموزش زبان انگلیسی استفاده شود به همین علت است که میگوییم آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی و رقص تاثیر خیلی بیشتری دارد.

دانلود شعر ABC برای کودکان

یک آموزشگاه معتبر زبان کودکان که ما میتوانیم به شما معرفی کنیم، آموزشگاه زببان کودکان بادبادک است. شما در دو شعبه میتوانید در آموشگاه زبان بادبادک ثبت نام کنید.شعبه اول آن در منطقه 5 و شعبه دوم آن در منطقه 22 میباشد. مربیان این آموزشگاه بسیار دلسوز و مهربان هستند و شما با آرامش خاطر میتوانید فرزندان خود را به آنها بسپارید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

دانلود شعر ABC

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

همانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آهنگ انگلیسی ای بی سی از کجا بیارم ؟

لینک مستقیم دانلود آهنگ داخل سایت موجود است.

بهترین روش یادگیری a b c به کودکان چیست ؟

پخش آهنگ ها و فیلم های آموزشی الفبای انگلیسی

چگونه آموزش الفبای انگلیسی را به کودکمان شروع کنیم ؟

با فیلم های آموزشی و آهنگ های انگلیسی

2.3/5 - (3 امتیاز)