خرید کارتون آموزش و تقویت زبان انگلیسی برای کودکان

بسیاری از والدین اقدام به خرید کارتون و آموزش تقویت زبان انگلیسی برای کودکان شان میپردازند از همین رو ما در این مقاله می‌خواهیم کارتون های آموزش و تقویت زبان انگلیسی را برای والدین نام ببریم و اما قبل از آن باید چند توصیه مهم به والدین بکنیم اولین توصیه ما به والدین این است که اگر می خواهید آموزش زبان انگلیسی به فرزندانتان را در منزل آغاز کنید حتما و حتما صبر و حوصله بالایی داشته باشید و از تمامی روش های ممکن برای آموزش استفاده کنید زیرا اگر تنها یکی از روش های آموزش را استفاده کنید بازدهی خوبی نخواهد داشت.
توصیه دیگر ما این است که در صورتی که نمی توانید آموزش زبان انگلیسی در منزل برای فرزندانتان را آغاز کنید آنها را به یک آموزشگاه زبان معتبر ویژه کودکان بوده و در آنجا ثبت نام کنید و آموزش زبان انگلیسی را به مربیان مجرب آموزشگاهها بسپارید.

نکته مهمی که درباره آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید یادآور شویم این است که آموزش زبان انگلیسی به کودکان را از سن ۳ تا ۱۰ سالگی آغاز کنید زیرا بهترین سن آموزش زبان برای کودکان این سن است.

کارتون آموزش و تقویت زبان انگلیسی برای کودکان

انیمیشن های پرطرفدار آموزش زبان انگلیسی به کودکان:
آموزش فصل ها به زبان انگلیسی

ترانه های انگلیسی بابانوئل

شعر انگلیسی

شعر کودکانه برای یادگیری نام حیوانات

کارتون درس های اخلاقی به کودکان

کارتون سفر های گالیور به زبان انگلیسی

آموزش رنگ ها و اشکال به زبان انگلیسی

باغ اسرار آمیز به زبان انگلیسی

یادگیری رنگ های انگلیسی با بستنی

آب چگونه به کارخانه ها می رسد(به زبان انگلیسی)

و اما لیست‌ سایر انیمیشن های مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

1.Spirited Away(2001) شهر اشباح
2. Toy Story 3(2010) داستان اسباب بازی ها
3. WALL·E(2008)
4. Princess Mononoke(1997) شاهزاده مونونوکه
5.The Lion King(1994) شیرشاه
6. The Croods (2013) غارنشین ها
7. Up(2009) انیمیشن بالا
8. Toy Story(1995) داستان اسباب بازی ها
9. My Neighbor Totoro(1988) همسایه من و تو
10. Mary and Max(2009) ماری و مکس
11. How to Train Your Dragon(2010) چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم
12. Howl’s Moving Castle(2004) قلعه متحرک هاول
13. Finding Nemo(2003) درجستجوی نمو
14. Ponyo (2008) پونیو
15.Monsters University (2013) دانشگاه هیولاها

همچنین ما در اینجا یک آموزشگاه زبان ویژه کودکان به شما معرفی می کنیم.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post