جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی به کودکان

همواره در طول تاریخ متد های مختلفی برای آموزش به کار برده شده است. اموزش زبان انگلیسی به کودکان این روزها اهمیت بیشتری پیدا کرده زیرا والدین می دانند که دیگر نباید بگذارند و کودکشان در صورت دلخواه زبان انگلیسی را آموزش ببینند و آموزش زبان انگلیسی برای کودکان به یک امر حیاتی تبدیل شده است.

تنها مسئله ای که ذهن والدین را به خود مشغول کرده است این است که جدیدترین متدهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان کدام است. ما در این مقاله می‌خواهیم جدیدترین متدهای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را برایتان بازگو کنیم باید بگویم که شما برای آموزش زبان انگلیسی از روش‌های مختلفی باید استفاده کنید و یا کودکانتان را به یک آموزشگاه زبان معتبر ببرید که ویژه کودکان باشد.

متدهای جدید آموزش زبان انگلیسی کودکان

جدیدترین متد آموزش زبان انگلیسی به کودکان زبان انگلیسی با سیستم فونیکس است که در ادامه مطلب درباره آن توضیح خواهیم داد

آموزش زبان انگلیسی با سیستم فونیکس

پیش از اینکه در رابطه با آموزش زبان انگلیسی با سیستم فونیکس توضیحاتی ارائه دهیم باید برایتان توضیح دهیم که سیستم فونیکس چیست . باید گفت فونیکس یعنی آموزش نقاشی و رنگ آمیزی، کاردستی، شعر و سرود، کامپیوتر به زبان انگلیسی در واقع بچه ها در یک محیط شاد و آموزنده بدون اینکه احساس خستگی کنند زبان انگلیسی را اصولی و کاربردی آموزش میبینند و این آموزش مبتنی بر سیستمی همانند آموزش زبان مادری است به همین دلیل برای کودکان شاد و جذاب بوده و خسته کننده نمیباشد.


تعریف کامل و جامع از سیستم فونیکس است و ما بخواهیم به صورت یک مثال برایتان توضیح دهیم می توان گفت:
در سیستم فونیکس آموزش زبان به کودکان از صدا شروع می شود . این سیستم به زبان آموز کمک می کند تا در مدت کمی به راحتی بخواند ، بنویسد و حرف بزند. سیستمهایی که تا کنون به کار گرفته می شدند چندان موفق نبوده اند. اما این سیستم بسیار موفقیت آمیز بوده است.
بسته های آموزشی قدیمی با دیدن و خواندن آموزش آغاز می‌شد اما سیستم فونیکس به این صورت نیست. و با توجه به تحقیقات انجام شده نتیجه مطلوب تری داشته است.
اگر ما بخواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان که از روش فونیکس استفاده می‌کند به شما معرفی کنیم قطعا آموزشگاه زبان بادبادک در غرب تهران را معرفی خواهیم کرد.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش فونیکس و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید . شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

Rate this post