بهترین آموزشگاه زبان کودکان جنت آباد

یکی از ویژگی های یک آموزشگاه زبان خوب ، نزدیک بودن آن نسبت به محل زندگی میباشد. مثلا افرادی که در محدوده جنت آباد تهران هستند به دنبال بهترین آموزشگاه زبان کودکان جنت آباد میباشند. اما قبل از معرفی آموزشگاه زبان در این محدوده باید بگوییم تنها ملاک شما برای انتخاب یک آموزشگاه فقط نباید مسافت باشد.

شما زمانی که به دنبال بهترین آموزشگاه زبان کودکان هستید باید فاکتور های زیر را نیز در نظر بگیرید:

شیوه آموزشی آموزشگاه زبان کودکانی که انتخاب میکنم چیست؟

آیا آموزشگاه مد نظر شما برای کودکان مناسب است؟

مربیان با زبان آموزان (کودکان) چگونه برخورد میکنند؟

آیا محیط آموزشی مناسب کودکان است؟

و هزاران سوال دیگر …

شاید بگویید این سوالات چه اهمیتی دارد؟ اما از آنجایی که برخلاف بزرگسالان ، کودکان شرایط یادگیری متفاوتی دارند آموزش به کودکان نیز قطعا سختتر است. کودکان بازیگوش هستند و آموزش به انها از طریق بازی و سرگرمی ممکن است.

و حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

 

هسته اصلی مدیریت آموزشگاه زبان کودکان بادبادک، بهترین آموزشگاه زبان در جنت آباد شامل اعضایی با مدارک و مدارج عالی تحصیلی همچون دکتری و کارشناسی ارشد آموزش زبان، مدارک بین المللی تربیت مربی و مدرس، و مدارک بین المللی تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان می‌باشد. اعضای این تیم با بهره گیری از مدارج علمی و سالها تجربه مستمر در آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شدند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح آموزش و یادگیری زبان در محله جنت آباد بردارند. بسیاری از زبان آموزان، مرکز زبان بادبادک را به دلیل سطوح بالای استانداردهای روز دنیا در حوزه آموزش زبان و استفاده از پیشرفته ترین امکانات آموزش و یادگیری زبان کودکان انتخاب میکنند، و به همین دلیل از کیفیت بالای آموزش اطمینان خاطر دارند.

 

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.


 

بهترین آموزشگاه زبان کودکان جنت آباد کدام است؟

آموزشگاه زبان بادبادک

 

آموزشگاه بادبادک چندتا شعبه داره؟

دوتا شعبه ، شهرک گلستان و آیت الله کاشانی

 

شماره تماس آموزشگاه کودکان بادبادک چنده ؟

شهرک گلستان : 02144753532 آیت الله کاشانی 02144097765

 

Rate this post