برنامه کلاس های بهار آموزشگاه زبان بادبادک

برنامه کلاس های بهار آموزشگاه زبان بادبادک به صورتی برنامه ریزی شد است که بر اساس اتفاقات فصل بهار برنامه ریزی شود.

با در نظر گرفتن این موضوع که فصل بهار زیبایی های بسیار زیادی دارد ، در آموزشگاه زبان بادبادک تلاشمان بر این اساس است که کودکان را با زیبایی های بهار آشنا کنیم البته با در نظر گرفتن آموزش های زبان انگلیسی.

برنامه کلاس های بهار آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

مهم ترین اتفاقی که در فصل بهار ، عید نوروز می باشد که بهتر است آموزش های زبان انگلیسی بر اساس ریشه های دینی و باستانی کشور به کودکان و به زبان انگلیسی آموزش داده شود. بر همین اساس مدیریت و تیم آموزشی تصمیم بر آن دارند تا در کنار آموزش های زبان انگلیسی ، عید نوروز را به کودکان بر اساس بازی و تفریح به آنها و به زبان انگلیسی آموزش دهند. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید در کنار آموزش های انگلیسی ، آموزش هایی در رابطه با عید نوروز و سفره هفت سین به زبان انگلیسی به زبان آموزان کوچک خود آموزش دهیم.

برنامه کلاس های بهار آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

برنامه کلاس های بهار آموزشگاه بادبادک

با در نظر گرفتن اینکه فصل بهار همیشه برای کودکان جذابیت بالایی حتی در زمینه آموزش دارد سعی داریم جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی از طریق بازی و سرگرمی، تماشای کارتون، اتاق بازی، نقاشی، شعر، قصه خوانی، موسیقی، کاردستی، کارگاه شن بازی و سفال، آموزش پرچم، ورزش، عروسک گردانی، فرهنگ ترافیک و شهرنشینی و … توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان به زبان آموزان ارائه نماییم.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که  موسسه بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

Rate this post