مجموعه بازی های حافظه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

همانطور که در مقاله های مختلف در آموزش زبان انگلیسی به کودکان اشاره کردیم ، بهتر است آموزش شما به گونه ای باشد که کودک برای یادگیری علاقه نشان دهد . به همین خاطر سعی کنید از بازی های گوناگون در حین آموزش خود استفاده کنید. از بازی هایی که بسیار در آموزش زبان به کودکان تاثیر گذار است ، بازی های مربوط به تقویت حافظه می باشد . در همین راستا در این مقاله تصمیم داریم یک مجموعه 15 بازی حافظه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان را در اختیار شما قرار دهیم .

بازی حافظه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان توسط بازی را می توان یکی از تاثیر گذارترین روش های آموزش نامید چرا که این روش علاوه بر اینکه باعث آموزش زبان انگلیسی به کودکان می شود به همان میزان در افزایش قدرت حافظه کودکان نیز تاثیرگذار است . اپلیکیشن ها و بازی های زیادی هستند که می توانند به کودک برای تقویت زبان انگلیسی کمک نمایند که به راحتی می توانید با یک سرچ در گوگل آنها را پیدا کنید. ضمنا ما در مقاله ای به معرفی تعدادی از نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی به کودکان را معرفی نموده ایم که به شما پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را مطالعه نمایید و در صورت لزوم نسبت به دانلود آنها اقدام نمایید.

نرم افزار آموزش لغات انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

بازی هایی که به صورت تقویت حافظه و برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان هستند می تواند بازی هایی با گوشی موبایل یا تبلت یا کامپیوتر و یا از طریق بازی های دسته جمعی باشد البته این موضوع را در نظر داشته باشید که بهتر است کودکان بیش از حد از موبایل و تبلت و کامپیوتر استفاده نمایند و بهتر است بازی های آموزش زبان انگلیسی به گونه ای باشد که همراه با رقص و موزیکال باشد . به همین منظور به شما پیشنهاد میکنیم حتما مقاله آموزش موزیکال زبان انگلیسی را مطالعه نمایید.

آموزش موزیکال زبان انگلیسی ( کلیک نمایید ) 

موضوعی که والدین باید در نظر داشته باشند این است که آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار دشواری است و نیازمند زمان و صبر بسیار زیادی می باشد چرا که در حین آموزش زبان به کودکان باید آموزش های خود را بسیار تکرار کنید . به همین منظور به شما پیشنهاد میکنیم اگر وقت و مهارت کافی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را ندارید ، فرزندان خود را در آموزشگاه های زبان تخصصی کودکان ثبت نام کنید .

اگردر غرب تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در منطقه 5 و 22 در دسترسی بسیار عالی قرار دارد.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را از طریق روش آموزش موزیکال زبان انگلیسی یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

تصاویر آموزشگاه زبان بادبادک

ما در این مقاله تصاویری از آموزشگاه زبان بادبادک برایتان قرار می دهیم. شما می‌توانید تصاویر اموزشگاه زبان بادبادک را در زیر مشاهده کرده و شیوه آموزش را در ادامه مقاله مطالعه کنید. اما بهتر است برای اطلاع از شرایط اموزشی بادبادک آدرس های اعلام شده مراجعه کنید.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس به روش آموزش موزیکال زبان انگلیسی را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post