اصطلاحات انگلیسی برای کودکان – ساده و روزمره

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان همواره با سوالاتی همراه بوده است. ما در این مقاله به اصطلاحات انگلیسی برای کودکان خواهیم پرداخت.
آموزش زبان انگلیسی را از چه سنی آغاز کنیم؟
کدام آموزشگاه برای آموزش زبان انگلیسی معتبر است؟
از چه روش هایی برای آموزش زبان به کودکان استفاده کنیم؟
کدام اصطلاحات انگلیسی را باید به کودکان آموزش دهیم؟
و هزاران سوال دیگر در زمینه اموزش زبان انگلیسی و اصطلاحات انگلیسی به کودکان که ما در این مقاله و مقالات دیگر سایت توضیح خواهیم داد. امیدواریم که این مقاله مفید باشد و در صورتی که خواستید میتوانید ساید مقالات سایت را نیز مشاهده کنید.
حال ما در این مقاله میخواهیم اصطلاحات زبان انگلیسی برای کودکان و بهترین آموزشگاه زبان ویژه کودکان را به شما معرفی کنیم.

اصطلاحات انگلیسی برای کودکان

 

 

قبل از اوردن اصطلاحات به والدین عزیز توصیه میکنیم که به علت اهمیت و سخت بودن اموزش به کودکان ، آموزش را در منزل اغاز نکنید. بهتر است آموزش را به مربی های با تجربه بسپارید و شما نیز در منزل آموزش مربیان را از روش های دیگر تکمیل کنید.

حال لیست اصطلاحات را برایتان قرار میدهیم:

 

اصطلاحات مربوط به اسباب بازی و بازیها Toys and Games

Ball
توپ

Coloring book
کتابهای مخصوص رنگ آمیزی

Crayons
مداد شمعی

stuffed animals
حیوانات اسباب بازی

toy chest
جعبه اسباب بازی

puzzle
پازل

dollhouse
خانه عروسکی

blocks
قالب های اسباب بازی

cradle
گهواره

doll
عروسک

اصطلاحات انگليسي براي كودكان

به شما پیشنهاد میکنیم حتما فایل pdf اصطلاحات انگلیسی برای کودکان که در ذیل برای شما ارائه داده ایم را دانلود نمایید.

اصطلاحات انگلیسی برای کودکان ( دانلود کنید )


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.
 

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

اصطلاحات انگلیسی را چگونه به کودک 3 ساله آموزش دهیم ؟

آموزش با بازی به صورت غیر مستقیم

حیوانات اسباب بازی به انگلیسی چه میشود ؟

stuffed animals

doll یعنی چه ؟

عروسک

Rate this post