آهنگ ای بی سی دی ای اف جی

همانطور که میدانید همه ما اموزش زبان انگلیسی را با آهنگ ای بی سی دی ای اف جی آغاز کرده ایم. همانطور که میدانید آموزش زبان انگلیسی به خصوص برای کودکان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. تمامی زبان اموزان و روانشناسان معتقد هستند که باید آموزش زبان را قبل از 10 سالگی آغاز کنید. از همین رو توصیه ما به والدین عزیز این است که اگر کودکشان کمتر از 10 سال سن دارد برای این مساله پیگیری کنند. البته والدینی که کودکشان بیشتر از این سن هم هست باید برای اموزش زبان اقدام نمایند و بیشتر زمان از دست ندهند.

دانلود آهنگ ای بی سی دی ای اف جی

دانلود آهنگ ای بی سی دی ای اف جی

شما عزیزان میتوانید آهنگ ای بی سی دی ای اف جی را دانلود کنید و آموزش زبان را آغاز کنید.

 

دانلود آهنگ ای بی سی دی ای اف جی

 

دانلود آهنگ abc برای کودکان ( کلیک کنید ) 


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

ای بی سی را چگونه به کودکمان آموزش دهیم ؟

داخل مقاله تمام روش های آموزش را توضیح داده ایم.

آیا آموزش حروف الفبای انگلیسی به کودک 3 سال ممکن است ؟

بله با روش غیر مسقیم و بازی آموزش ممکن است .

آموزش a b c را از چه سنی آغاز کنیم ؟

از 1 سالگی با آهنگ و فیلم .

3.3/5 - (6 امتیاز)