آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران

آیا شما هم جزو افرادی هستید که در تهران زندگی می کنید و به دنبال آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران هستید؟؟
پیدا کردن یک زبان انگلیسی معتبر کار بسیار سختی است ما باید قوانین را پیدا کنید که با به روز ترین متد های آموزشی و آموزش زبان انگلیسی به فردا زد و اگر می خواهید فرزند خود را در آموزشگاه زبان کودکان ثبت نام کنید کار شما بسیار سخت تر است زیرا آموزش زبان به کودکان مشکلات و سختی های خاص خود را دارد.
کیمیا یادگیری آموزش زبان برای کودکان با بزرگسالان تفاوت بسیاری دارد زیرا کودکان به دنبال بازیگوشی هستند مسخره بازی ها و سرگرمی های مختلف تمایل به یادگیری دارند از همین رو برای آموزش زبان انگلیسی نیست باید از همین روش استفاده کنید.

ما در اینجا دو آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی در غرب تهران را به شما معرفی میکنیم.

آموزشگاه زبان خانی و آموزشگاه بادبادک

آموزشگاه زبان خانی و بادبادک دو در منطقه ۵ آموزشگاه زبان بادبادک ۱ در منطقه ۲۲ واقع شده است.

 

آموزشگاه زبان خانیآموزشگاه بادبادک

 

آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی در تهران

می توان گفت بهترین آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی در غرب تهران آموزش زبان بادبادک آموزشگاه زبان خانی است. آموزشگاه زبان بادبادک ویژه کودکان است و با محیط کاملاً جذاب و با دسترسی بسیار آسان توجه خانواده‌ها را به خود جلب می کند. آموزشگاه بادبادک وسیله های بازی برای آموزش بچه ها از طریق بازی و سرگرمی برای کودکان شما وجود دارد . شما نیز اگر جزو افرادی هستید که تمایل دارید این آموزشگاه ها را از نزدیک ببینید به شعب زیر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن های گرفته شده تماس بگیرید

 

 

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

شاید توجه شما به این موضوع جلب شده باشد که سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک به چه صورت است. در آموزشگاه بادبادک به در کودکان ۳ تا ۷ ساله و ۷ و ۱۲ ساله میتوانند زبان انگلیسی را فرا بگیرند و محیط آموزشی آنها محیطی متفاوت همراه با جذاب ترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی و اساتید برتر آموزشی است.. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

 

شیوه کار آموزشگاه زبان بادبادک به صورتی است که زبان را به صورت غیر مستقیم و کامل آن از طریق بازی و سرگرمی به کودکان شما آموزش می دهند یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

 

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post