آموزش ساعت انگلیسی به کودکان

چگونه می توان به کودکان انگلیسی آموزش داد؟

چگونه به فرزند خود نحوه خواندن ساعت را آموزش دهم؟

برخلاف تصور عمومی آموزش زبان انگلیسی به کودکان به هیچ وجه کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص دارد.

نحوه آموزش زبان به کودکان و بزرگسالان بسیار متفاوت است زیرا کودکان بازیگوش هستند و نمی توانند تمرکز کافی داشته باشند و همین دلیل می بایست به آنها توسط بازی و شعر آموزش داده شود.

آموزش زبان به کودکان نیازمند محیطی است که در آن کودک با لذت بتواند زبان را یاد بگیرد.

اگر نمی توانید این شرایط را برای فرزند در منزل فراهم کنید بهتر است برای آموزش زبان فرزند خود را به یک موسسه زبان کودکان را ببرید.

آموزش ساعت انگلیسی به کودکان

برای آموزش ساعت به کودکان می توان از راهکارهای متفاوتی استفاده کرد.

بهترین راه آموزش زبان به کودکان این است که همراه با فرزند خود یک ساعت بسازیم.

اما قبل از آن می بایست مقدمات کار را فراهم کنیم برای آموزش مراحل زیر را طی کنیم:

۱) ابتدا شمردن را با فرزند خود کار کنیم و همراه با او از ۱ تا ۶۰ اعداد را به انگلیسی بشماریم.

۲) سعی کنیم از۱ یک تا ۶۰ پنج تا پنج تا بشماریم.

۳) با کمک فرزند خود یک ساعت بسازید

۴) اصطلاح های ساعت به زبان انگلیسی را به فرزند خود آموزش دهید.

اصطلاح های ساعت را می توانید از عکس زیر مشاهده کنید.

 


 

 می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post