آموزش زبان به کودکان با استفاده از فناوری های تازه

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی آموزش زبان کودکان نیز با استفاده از فناوری های تازه صورت می‌گیرد. آموزش زبان به کودکان کار بسیار سختی است و بر خلاف ظاهر ساده که دارند نیاز به تحقیقات فراوانی دارد و در صورتی که نتوانید آموزش مناسب فرزندانشان ارایه دهید در آینده دچار مشکل می‌شویم و علاقه کودکان به زبان انگلیسی یا هر زبان دوم دیگری کمتر میشود.

تمامی روانشناسان می‌گویند آموزش زبان انگلیسی قبل از آغاز مدرسه تاثیر بزرگی که بر فعالیت های اجتماعی کودکان دارد.

 

این روزها آموزش بر اساس علاقه کودکان صورت می گیرد و از آنجایی که اکثریت کودکان علاقه شدیدی به بازی کردن و اسباب بازی هایشان دارند آموزش زبان انگلیسی را نیز از همین طریق آنها آموزش داده می شود.

 

شاید برای شما فراهم کردن همه امکانات برای آموزش زبان انگلیسی فرزندتان کار بسیار سختی باشد اما می توانید فرزندتان را در یک آموزشگاه زبان معتبر ثبت نام کنید و آموزش را اساتید مجرب بسپارید که در آن آموزشگاه به روشهای زیر به کودکتان زبان انگلیسی را آموزش دهند

یکی از روش های آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده از کتاب داستان و یا مجله انگلیسی مخصوص کودکان است البته انتخاب کتاب هایی که تصویر مناسب دارند در این زمینه کمک شایانی به شما می کند.

کودکان عاشق عروسک ها هستند شما می توانید از عروسک های مختلف برای آموزش انگلیسی اجزای بدن استفاده کنید.

می توانید کودکان خود را به باغ وحش ببرید و معانی انگلیسی حیوانات را به آنها آموزش دهید.

با کودکان بازی های شمارشی انجام دهید و اعداد را از ۱ تا ۱۰ در حین بازی بشمارید.

بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده از موزیک و ترانه های انگلیسی مخصوص کودکان است. می‌توانید در ماشین و یا در منزل سی دی های آموزشی قرار بدید و کودکان را تشویق کنید تا با آنها همخوانی کنند

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان بردن آنها به یک مرکز آموزش زبان معتبر و با تجربه بالا می باشد. زیرا ممکن است شما همه این کارها را به درستی انجام ندهید و فرزند خود را از آموزش زبان انگلیسی دلسردکنید

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

اگر تصمیم گرفتید فرزند خود را در یک آموزشگاه زبان ثبت نام کنید. بهترین مرکز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وخردسالان آموزشگاه زبان بادبادک میباشد.

آموزشگاه زبان بادبادک یکی از معتبر ترین و جذاب ترین مرکز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان میباشد.

این آموزشگاه در مناطق 5 و 22 میباشد و دسترسی بسیار راحتی دارد. با توجه به شیوه آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه بادبادک افراد بسیاری تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این آموزشگاه دارند.

 

 

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

 

در گزارشی که در سال 2007 در تعدادی از کالج های ایالات متحده آمریکا توسط اعضا هیئت مدیره کالج که اداره آزمون SAT را به عهدع دارند ، منتشر شده که مزایا و نتایج درخشان یادگیری زبان های خارجی را به وضوح نشان میدهد.

در این آمار ها دانش آموزانی که در سن کم و حداقل 4 سال یا بیشتر از آن در حال تحصیل یک زبان خارجی بودند به طور میانگین 1400 امتیاز از مجموع 8000 امتیاز بیشتر از کساتی که تجربه اموزش زبان انگلیسی را نداشتند کسب کرده اند ، و تقریبا بیش از 140 امتیاز در بخش ریاضیات و در بخش نوشتار بیش از 150 امتیاز کسب کرده اند.

سیستم آموزشی آکادمی زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

دوره های آموزشی موسسه زبان ویژه کودکان بادبادک:

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post