آموزش زبان انگلیسی در 50 روز

ما در این مقاله می خواهیم به شما آموزش دهیم که در زمان کم و در ۵۰ روز چگونه زبان انگلیسی را آموزش ببینید و یک آموزشگاه زبان معتبر معرفی کنیم تا بتوانید خود و یا کودکان خود را در آموزشگاه ثبت نام کنید.

آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز

اصلی ترین و مهمترین موضوع در یادگیری زبان انگلیسی، توانایی درست تلفظ کردن کلمات و عبارات می باشد. اگر شما تلفظ کلمات را به درستی یاد نگیرید هم در مکالمه و هم در فهمیدن مطالب با مشکلات مهم روبرو می شوید.

پس از آنکه کلمات یادگرفتید و لهجه آمریکایی و بریتانیایی را آموزش دیده اید زمان آن است که دایره لغات خود را افزایش دهید و با معنی عبارات آشنا شوید.

توجه داشته باشید که برای درک یک عبارت به زبان انگلیسی نباید کلمه به کلمه آن را معنی کنید. همواره باید با شناخت لغات، افعال دوجمله ای، اصطلاحات، اصطلاحات آمیانه و ضرب المثل ها خواهید فهمید که در بسیاری از موارد یک عبارت در کنار هم یک مفهوم واحد را می رساند. بهترین روش یادگیری لغات در ابتدا با تصویر است.

مرحله بعد در یادگیری زبان انگلیسی، شناخت ساختار جمله و حالت های شرطی در عبارات است.

اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به صورت جدی به دنبال فراگیری یک زبان خارجی (زبان انگلیسی) هستید باید بگوییم فراگیری گرامر زبان انگلیسی به شما کمک می کند تا این زبان را سریعتر و موثرتر فرا بگیرید.

بخش‌های هشتگانه دستور زبان انگلیسی عبارتند از:

اسم Nouns
ضمایر Pronouns
فعل Verbs
صفات Adjectives
قیود Adverbs
حرف اضافه Prepositions
حروف ربط Conjunctions
حروف ندا    Interjections

برای تقویت گرامر خود پس از آنکه تمام قواعد را یاد گرفتید :

هم بزرگسالان هم کودکان ، کتاب های کودکان را بخوانید

هرچند کتاب کودک نمی تواند همانند کتب درسی بر طبق گرامر باشد اما آنها برای تدریس پایه زبان انگلیسی طراحی می شوند و شامل لغات اصلی، املاء، اسم و فعل های باقاعده و بی قاعده، صرف ساده و ساختار جمله هستند.

اغلب به کودکان به صراحت گرامر و تکنیک های زبان مادری آموزش داده نمی شود بلکه بجای آن با خواندن و شنیدن مطالب گوینده های بومی آنها زبان را یاد خواهند گرفت.

مطالب مختلف بخوانید

برای درک بهتر گرامر باید بدانید نویسندگان دیگر چگونه از یک زبان استفاده میکنند. سبک های مختلف نوشتاری را بخوانید مانند : ادبیات کلاسیک، متون درسی، علمی-تخیلی، کتب علمی، زندگی نامه ها، وبلاگ ها، مقالات و گفتار

فیلم های مختلف زبان اصلی ببینید و دقت کنید با چه دستورات زبانی دیالوگ بندی میکنند.

سعی کنید چیزهای جدید که یاد میگیرید بنویسید.با نوشتن یک داستان کوتاه، و یا حتی نوشتن و یا جواب دادن ایمیل به دوستان یا خانواده آنها را تمرین کنید. بر روی مشکلی که ممکن است داشته باشید و یا اشتباهاتی که تکرار می کنید تمرکز کنید.

اشتباهات متداول در یادگیری زبان انگلیسی شامل:

It’s (که مخفف it is است) و its (یک ضمیر ملکی است)

ترکیب they’re( مخفف they are)، their( یک ضمیر ملکی است) و there (قید مکان) است.

سر درگمی در لغت too(به معنی همچنین)، to(حرف اضافه )و two( یک عدد ترتیبی)

استفاده نادرست ازthen(به معنی در آن زمان ) و than(استفاده برای مقایسه)

استفاده نابجا از lie(یعنی قرار گرفتن در حالتی افقی)، و lay( که یعنی قرار گرفتن چیزی در یک موقعیت افقی)

Farther (به همراه فاصله مکانی بکار می رود) و further (بکار می رود برای فواصل فضایی و استعاری)

you’re(مخفف you are) و your(ضمیر ملکی ) است که گاهی بطور نادرست استفاده می شود.

————————————————-

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post