آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان

آموزش حروف انگلیسی اولین قدم برای یادگیری زبان به کودکان است . ما در این مقاله به آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان میپردازیم .

آموزش زبان انگلیسی به کودکان زیر 7 سال طبق توصیه پژوهشگران این زمینه باید به صورت غیر مستقیم صورت بگیرد ، همچنین الفبای انگلیسی به علت آسانی محتوا یکی از بهترین گزینه هایی است که میتوانید با آن آموزش انگلیسی را به کودکان آغاز کنید .

برای شروع میتوانید از فیلم های آموزشی و آهنگ های انگلیسی شاد مخصوص کودکان استفاده کنید .

 

آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان

 

آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان

 

** حروف بزرگ انگلیسی با تلفظ  **

A اِی
B بی
C سی
D دی
E ای
F اِف
G جی
H اِیچ
I آی
J جِی
K کِی
L اِل
M اِم
N اِن
O او
P پی
Q کیو
R آر
S اِس
T تی
U یوو
V وی
W دابِلیو
X اکس
Y وای
Z زِد

 

آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان

 

همچنین شما عزیزان میتوانید برای یادگیری بهتر از فلش کارت ها و ورک شیت های آموزش حروف نیز استفاده کنید .

یکی دیگر از راه های آموزش ، بازی با حروف است .

شما با بازی میتوانید علاوه بر اینکه تاثیر بسیار به سزایی روی یادگیری داشته باشید همچنین میتوانید کودکان را به انگلیسی نیز علاقه مند کنید و همچنین شوق و ذوق کودک را برای یادگیری زیاد کنید .

به چند نمونه از ورک شیت های حروف دقت کنید :

 

آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان

 

آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان

 

آموزش حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به کودکان


مطالب پیشنهادی :

چه سوالاتی در تعیین سطح زبان پرسیده میشوند ؟ 

+

سایت آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

Rate this post