آموزش حرف R به کودکان با مثال

آموزش حروف الفبای انگلیسی اولین گام برای شروع زبان انگلیسی به کودکان است . ما در این مقاله به آموزش حرف R به کودکان با مثال میپردازیم .

در ادامه ی آموزش حروف انگلیسی بعد از آموزش حرف Q به حرف R میرسیم .

آموزش alphabet اولین قدم برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان است.

آموزش الفبای انگلیسی یکی از راحت ترین مباحثی است که در آموزش زبان انگلیسی و زبان دوم به کودکان باید پرداخت فقط نیاز به کمی حوصله و علاقه دارد .

alphabet جزو اولین مبحثی است که باید در زبان زبان انگلیسی چه به بزرگ سال چه به کودک آموزش داده شود .

alphabet یا همان حروف الفبای انگلیسی یکی از آسان ترین مبحثایی هست که میتوان با کودک 2 سال نیز کار کرد و از لحاظ ذهنی با کمک آموزش قوی و صحیح کودک به طور کامل آماده میشود .

راه ها و روش های بسیار زیاد و مناسبی برای این آموزش وجود دارد مثل آموزش با رقص ، آموزش با آهنگ ، آموزش با فیلم ، آموزش با کارتون ، آموزش همراه بازی ، آموزش با اسباب بازی های الفبا ، آموزش با فلش کارت و صد ها روش غیر مستقیم و مستقیم …

 

 

آموزش حرف R به کودکان با مثال

 

الفبای انگلیسی بسیار برای کودکان ساده است اگر به روش های درست آموزش داده شود .

آموزش الفبا به کودکان زیر 5 سال بهتر است به روش غیر مستقیم صورت بگیرد . روشهایی مثل آموزش با آهنگ های آموزشی ، فلش کارت های آموزشی ، ویدیوهای شاد آموزشی که مناسب کودکان است .

 

همچنین برای شرکت رایگان در دوره های آموزشی زبان انگلیسی کودکان کافیست صفحه ی اینستاگرام بادبادک را دنبال کنید .

 

 

worksheet حرف R :

worksheet ها بهترین گزینه برای تقویت قوه ی نوشتاری زبان انگلیسی برای کودکان بالای 6 سال است .

به نمونه های ورک شیت حرف R توجه کنید .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فلش کارت ها بهترین روش برای آموزش حروف الفبای انگلیسی هستند.

به چند نمونه از فلش کارت های حرف R توجه کنید .

 

FLASH CARDS R for kids 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


مطالب پیشنهادی :

آموزش مجازی زبان انگلیسی رایگان در اینستاگرام 

+

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 

 

 


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

 

worksheet حرف R را از کجا دانلود کنیم ؟

داخل مقاله فایل های worksheet حرف R بارگزاری شده است .

RICE یعنی چه ؟

برنج / فلش کارت این کلمه داخل مقاله هست .

فلش کارت حرف ( R ) را از کجا دانلود کنیم ؟

داخل مقاله 10 نمونه از فلش کارت های این حرف گذاشته شده است .

2.5/5 - (6 امتیاز)