آموزش حرف D به کودکان با مثال

حالا پس از آموزش سه حرف اول الفبای انگلیسی حالا به آموزش حرف D به کودکان با مثال های متنوع میپردازیم .

حروف الفبای انگلیسی یکی آسان ترین مباحثی است که میتوان برای آموزش زبان انگلیسی به کودکمان آغاز کنیم زیرا این مبحث ساده است و به صورت غیر مستقیم با بازی میتوان یادگیری را شروع کرد .

آموزش الفبای انگلیسی در سنین کودکی به راحتی امکان پذیر است که این امر به طور کامل بر عهده ی خوانواده های عزیز است زیرا خانواده با چند بازی و راهای بسیار ساده میتوانند الفبای انگلیسی را به کودک خود آموزش دهند.

ما در این مقاله به آموزش حرف اول الفبای انگلیسی ( D d ) میپردازیم.

 

 

آموزش حرف D به کودکان

 

چند نکته مهم :

آموزش حرف D به کودکان با مثال

  • از آموزش خسته نشوید کودکان بسیار با هوش هستند اما عوامل بسیار زیادی باعث پرت شدن حواس کودکان میشود که یادگیری را ممکن است به عقب بیندازد.
  • قبل از شروع رسمی آموزش ذهن کودک را آماده کنید.
  • از فلش کارت استفاده کنید.
  • با آهنگ های شاد به کودک خود انگیزه دهید.
  • از فیلم های آموزشی کوتاه استفاده کنید.
  • فیلم ها در آموزش معجزه میکنند سعی کنید از فیلم های کوتاه استفاده کنید که حوصله ی کودک سر نرود.
  • سعی کنید فیلم ها و آهنگ های کودکانه انگلیسی به طور همیشه در خانه پخش شود به طوری که حتی کودک در زمانی که بازی میکند به طور ناخداگاه گوش دهد.

 

 

نکته مهم دیگری که در الفبای حروف انگلیسی هست تمرین تکرار work sheet  هر حروف است .

نمونه ای از worksheet حرف D 

 

 

قدم بعدی فلش کارت های هر حرف است .

به چند نمونه از فلش کارت های حرف D توجه کنید :

 


آموزش حرف B به کودکان با مثال ( کلیک کنید )

+

آموزش حرف A به کودکان با مثال ( کلیک کنید )


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

حرف D کوچک را چگونه به کودک 8 ساله آموزش دهیم ؟

با فلش کارت های این حرف که نمونه های آن داخل مقاله موجود است.

worksheet حرف D را از کجا دانلود کنم ؟

در مقاله worksheet حرف D موجود است .

desk یعنی چه ؟

میز

3/5 - (9 امتیاز)