آموزش ابتدایی زبان انگلیسی به کودکان

همه والدین می دانند که کودکان و خردسالان بسیار بازیگوش و آموزش به کودکان کار بسیار سختی است به راحتی نمی توان تمرکز کودکان را جمع کرد و چیزی را به آنها آموزش داد از همین‌رو آموزش ابتدایی زبان انگلیسی به کودکان کار دشواری است.

 

آموزش ابتدایی زبان انگلیسی به کودکان

مادر می خواهم بدانید چگونه حروف انگلیسی را با کلمات انگلیسی را به کودکان خود آموزش دهند ما در این مقاله روش هایی که شما بتوانید راحت تر به کودکانتان زبان انگلیسی بیاموزید را توضیح می دهیم.

بهترین روش آموزش به کودکان از طریق موسیقی است شما می توانید با استفاده از موزیک و ترانه های انگلیسی که مخصوص کودکان هستند و پخش آن ها در منزل و یا ماشین به کودکان خود زبان انگلیسی را آموزش دهید و با تشویق کودکان خود به همخوانی مکالمه آنها را تقویت کنید.

شما می توانید با کودکانتان بازی های شمارشی انجام دهید و از آنها بخواهید از یک تا ده و برعکس بشمارند و بدین ترتیب اعداد انگلیسی را یاد بگیرند.

والدینی که می خواهم غذای حیوانات را به کودکان خود آموزش دهند میتوانند اسباب بازی های حیوانات را خرید و یا کودکان خود را به باغ وحش ببرند و با تکرار اسم حیوانات آموزش خود را تکمیل کنند.

استفاده از اسباب بازی ها و عروسک ها کمک شایانی به والدین می کنند زیرا کودکان علاقه بسیاری به اسباب بازی شان و عروسک شان دارند و شما می توانید با عروسک هایی که دارند نام اعضای بدن را به انگلیسی به آنها آموزش دهید.

یکی از روش های متداول استفاده از کتاب داستان و مجله های انگلیسی با عکسهای زیبا مخصوص کودکان است که شما می توانید هر روز برای کودکانتان بخوانید

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان به یک مرکز آموزش زبان معتبر و با تجربه بالا می باشد. زیرا ممکن است شما همه این کارها را به درستی انجام ندهید و فرزند خود را از آموزش زبان انگلیسی دلسردکنید

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تصمیم گرفته تا فرزندتان را در یک آموزشگاه زبان معتبر ثبت نام کنید و در غرب تهران زندگی می‌کنید آموزشگاه زبان بادبادک بهترین گزینه است.
در صورت تمایل می توانید عکس های فضایی کلاس های آموزشگاه زبان بادبادک را با کلیک بر روی آن مشاهده کنید.

 

آموزشگاه زبان بادبادک یکی از معتبر ترین و جذاب ترین مرکز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان میباشد.

این آموزشگاه در مناطق 5 و 22 میباشد و دسترسی بسیار راحتی دارد. با توجه به شیوه آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه بادبادک افراد بسیاری تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این آموزشگاه دارند.

سیستم آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

دوره های آموزشی موسسه زبان ویژه کودکان بادبادک:

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

در گزارشی که در سال 2007 در تعدادی از کالج های ایالات متحده آمریکا توسط اعضا هیئت مدیره کالج که اداره آزمون SAT را به عهدع دارند ، منتشر شده که مزایا و نتایج درخشان یادگیری زبان های خارجی را به وضوح نشان میدهد.

در این آمار ها دانش آموزانی که در سن کم و حداقل 4 سال یا بیشتر از آن در حال تحصیل یک زبان خارجی بودند به طور میانگین 1400 امتیاز از مجموع 8000 امتیاز بیشتر از کساتی که تجربه اموزش زبان انگلیسی را نداشتند کسب کرده اند ، و تقریبا بیش از 140 امتیاز در بخش ریاضیات و در بخش نوشتار بیش از 150 امتیاز کسب کرده اند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post