آزمون تعیین سطح زبان کودکان بادبادک

آزمون تعیین سطح زبان کودکان یکی از بخش های یک زبان است و استاندارد بودن ازمون تعیین سطح مهمترین بخش زبان انگلیسی است.
آزمون تعیین سطح زبان کودکان بادبادک
 
موضوعی که باید بدان توجه داشت آزمون تعیین سطح زبان کودکان باید برایدر ابتدا کمی درباره تعیین سطح صحبت کنیم، آزمون تعیین سطح زبان کودکان چیست ؟
 

آزمون تعیین سطح زبان کودکان چیست؟

 
تعیین سطح یک آزمون است که توسط آن افرادی که متقاضی یادگیری زبان دوم هستند توسط یکی کارشناس در حوزه آموزش مورد سنجش قرار میگیرند. پس از آن با توجه به نکات مورد بررسی، سطح مورد نظر به وی معرفی شده و زبان آموز می تواند در سطحی که در آن قبول شده است اقدام به ثبت نام نماید
در اکثریت آموزشگاه های زبان انگلیسی کشور معمولا تعیین سطح حضوری انجام میشود و این آزمون میتواند شفاهی و یا کتبی باشد.از همین رو متقاضیان تعیین سطح می بایست به واحدهای آموزشی مورد نظر خود مراجعه نمایند
این موضوع سبب شد تا تعداد متقاضیان زیادی درخواست امکان تعیین سطح آنلاین داشتند، آموزشگاه زبان بادبادک یک آزمون تعیین سطح آنلاین ویژه کودکان قرار داده است.
 
آزمون تعیین سطح زبان کودکان
 
 
آزمون تعیین سطح زبان کودکان
 

سوالات ازمون تعیین سطح کودکان

 
تعیین سطح کودکان معمولا بسیار ساده تر از تعیین سطح بزرگسالان است اما  سوالات متداول تعیین سطح به شرح زیر است.
 
?whats your name
(do you have any brother or sister? (siblings
?do you live with your parents
?in which level do you study at school
?what are your hobbies
?do you have any plan for your future
?what does your mother/father do
?why do you want to learn english
?which course do you study
?Tell me a bit about yourself
?how old are you
?do you work
?have you been studying English
!!what did you do yesterday
 
 

آزمون تعیین سطح زبان کودکان

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

همانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

اولین سوال که در تعیین سطح زبان انگلیسی مطرح میشود چیست ؟

?whats your name

سوالات آزمون تعیین سطح کودکان چندتاس ؟

حدودا 5 تا 8 سوال

5 سوال مهم در آزمون تعیین سطح انگلیسی چیست ؟

بهترین سوالات در این مقاله موجود است.

Rate this post