آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی

آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی تا حدودی ساده تز از کودکان با سنین پایین تر است. اما از آنجایی که در مدارس ابتدایی ، نحوه درس خواندن کودکان در طول زندگی تحصیلی آنها شکل می گیرد بنابراین بهترین زمان است که با یک استراتژی و مجموعه ای از راهکار ها از فرصت های خواندن و دستورالعمل در مورد زبان انگلیسی، برای ایجاد پایه ای از سواد آموزی برای کودکانی دبستانی استفاده کنیم البته بهتر است نقش معلمان در مدارس و کلاس های آموزشی و حتی مادران در خانه را نیز فراموش نکنیم که می توانند با درس های جذاب آموزش انگلیسیرا برای کودکان دبستانی راحت تر کنند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستان

بهترین راه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی این می باشد که در اولین راه از کتاب هایی استفاده کنید که همراه با عکس است این کار باعث ایجاد خلاقیت در کودک می شود و با کلمات ناشناخته آشنا شود و با نگاه کردن به تصاویر در هنگام خواندن، دانش آموز می تواند معانی کلمات را درک کند و با استفاده از کلمات شروع به خیال پردازی کند و کاربرد کلمات را آموزش ببیند.

در این روش برای آموزش زبان به کودکان دبستانی ، دانش اموز می تواند علاوه بر کاربرد املای کلمات را آموزش ببیند و از انجایی که در این مرحله از آموزش تحصیلی خود در حال یادگیری املای کلمات فارسی را یاد می گیرند و ذهن آنها آمادگی یادگیری املای لغات می باشد می توانید از این فرصت برای آموزش املای لغات انگلیسی را به او آموزش دهید. می توانید یک لیست از کلمات درست کنند و دانش آموز بر اساس آن شروع به تمرین و یادگیری نماید.

از کتاب های داستان استفاده کنید تا دانش آموز بتواند علاوه بر املای لغات کلمات انگلیسی ، جمله بندی را نیز یاد بگیرد. برای این آموز می توانید از یک سری کتاب های داستانی که متن روان و ساده ای دارند استفاده کنید که در ادامه بدان اشاره می کنیم.

کتاب آموزش زبان انگلیسی به کودکان دبستانی

کتاب داستان هایی که در زیر به آن اشاره می کنیم را شما می توانید به عنوان کتاب آموزش زبان انگلسی به کودکان دبستانی استفاده کنید تا علاوه بر اینکه از کاربرد کلمات آشنا شود بتواند جمله بندی را هم یاد بگیرد.

۱-کتاب American Family and Friends

۲-کتاب The very hungry Caterpillar (توسط Eric Carle)

۳-کتاب Curious George

۴-کتاب درخت بخشنده (Giving Tree)

۵-کتاب Corduroy

——————————————————————————————————————————————————————————

ما در اینجا یک آموزشگاه معتبر زبان انگلیسی به شما معرفی میکنیم.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و موسسه بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

Rate this post