آموزش حروف زبان انگلیسی برای کودکان

اولین قدم در راه آموزش زبان انگلیسی به کودکان را می توان آموزش حروف زبان انگلیسی به آنها دانست. آموزش حروف انگلیسی به کودکان اصولا از طریق شعر و مثال و یا از طریق فلش کارت ها و یا از طریق فیلم های آموزشی که همراه با رقص و شعر می باشد انجام می شود. توجه داشته باشید که هر چه آموزش شما برای کودک جذاب تر و شاد تر باشد کودکان بیشتر با آموزش ارتباط برقرار می کنند و می توانید به عنوان یک بازی زبان انگلیسی را به فرزند خود آموزش دهید.

بهتر است آموزش حروف زبان انگلیسی برای کودکان به صورت شعر و با مثال انجام شود البته غیر از این موارد ما به روش های کاربردی دیگری را نیز در این مقاله به شما معرفی می کنیم که می توانید از آنها استفاده نمایید.

آموزش حروف انگلیسی با شعر برای کودکان

یکی از بهترین راه ها برای آموزش حروف انگلیسی به کودکان از طریق شعر می باشد چرا که کودکان همیشه نسبت به آهنگ ها و فیلم های آموزشی شاد واکنش خوبی نشان می دهند. برای آموزش حروف انگلیسی با شعر می توانید آهنگ abc را برای آنها بگذارید. در زیر آهنگ abc را برای شما قرار داده ایم.

آموزش حروف انگلیسی برای کودکان با مثال

برای آموزش حروف انگلیسی برای کودکان با مثال می توانید از کتاب ها یا فلش کارت های آموزشی استفاده نمایید که انواع آن در بازار موجود می باشد. در زیر یک نمونه عکس برایتان قرار داده ایم.

آموزش حروف انگلیسی برای کودکان با مثال

آموزش زبان به کودکان همراه با بازی

روش های دیگری نیز وجود دارد که والدین می توانند به وسیله آنها آموزش حروف زبان انگلیسی برای کودکان را انجام دهید. البته توجه داشته باشید که تمامی روش هایی که به کار می برید همراه با بازی و تفریح باشد

1) کتاب های نقاشی که حروف انگلیسی را کودک می بایست نقاشی نماید

2) فیلم های آموزش زبان انگلیسی که همراه با آهنگ و رقص می باشد

3) استفاده از فلش کارت های آموزش زبان انگلیسی

4) ثبت نام در مهد زبان کودکان

مهد زبان کودکان بادبادک

یک آموزشگاه معتبر زبان کودکان که ما میتوانیم به شما معرفی کنیم، آموزشگاه زبان کودکان بادبادک است. شما در دو شعبه میتوانید در آموشگاه زبان بادبادک ثبت نام کنید.شعبه اول آن در منطقه 5 و شعبه دوم آن در منطقه 22 میباشد. مربیان این آموزشگاه بسیار دلسوز و مهربان هستند و شما با آرامش خاطر میتوانید فرزندان خود را به آنها بسپارید.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post