شعر انگلیسی سلام برای کودکان

شعر انگلیسی سلام برای کودکان

بارها در مقالات مختلف درباره آموزش زبان انگلیسی به کودکان گفته ایم.  راهکارها و روش های آموزش ، ابزار آموزش و … اما در این مقاله تصمیم داریم شعر انگلیسی سلام برای کودکان را برایتان قرار دهیم. شعر انگلیسی سلام برای کودکان یکی شعر معروف در زبان انگلیسی است. بسیاری از مربیان آموزش زبان ، با شعر سلام آموزش خود را تکمیل میکنند.

همانطور که بارها ذکر کرده ایم یکی از راههای ایجاد انگیزه در کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی، گوش دادن و دیدن ترانه‌های کودکانه به زبان انگلیسی است.

شعر های مختلفی برای آموزش نحوه سلام گفتن به انگلیسی وجود دارد اما ابتدا باید بگوییم چگونه در زبان انگلیسی باید سلام بدهیم

انواع سلام کردن در زبان انگلیسی

Hi
این کلمه یکی از رایج ترین سلام و احوالپرسی در انگلیسی است. کلمه Hi نسبت به کلمه Hello مقداری غیر رسمی تر است و پس از آن بیشترین کاربرد را دارد.

معادل فارسی : سلام

Well Hello
این کلمه برای سلام همراه با غافلگیر شدن است. شما از این کلمه زمانی باید استفاده کنید که از دیدن کسی متعجب شده اید.کاربرد دیگر این کلمه برای افرادی است که مدت ها همدیگر را ندیده اند. احساسی که از این نوع سلام کردن منتقل می‌شود نشانگر هیجان زده بودن شما از دیدن طرف مقابل می‌باشد.

معادل فارسی : ندارد

?Yo, What’s Good
این عبارت یک اصطلاح عامیانه می‌باشد که از دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی به خاطر موسیقی رشد هیپ هاپ استفاده می‌شود. البته این عبارت اکنون کاربرد زیادی ندارد و روشی دوستانه برای عرض سلام است.

معادل فارسی : ندارد

Hey
سومین راه برای سلام کردن در زبان انگلیسی استفاده از کلمه Hey می‌باشد. این کلمه برای افرادی استفاده می‌شود که شما آنها را خیلی خوب می‌شناسید و عموما میان دوستان یا آشنایان نزدیک رد و بدل می‌شود. شاید استفاده از این کلمه برای افراد غریبه بی ادبی نباشد، اما ممکن است از احوال پرسی شما دچار سوتفاهم شده و متعجب شوند که واقعا شما را می‌شناسند یا خیر.

معادل فارسی : هِی (سلام)

?How’s It Going
همانند کلمه What’s Up این نوع سلام کردن نیز سوالی به نظر می‌رسد اما این عبارت همیشه هم به عنوان سوال مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. گاهی اوقات حتی هنگامی‌ که از کنار یک فرد غریبه در خیابان گذر می‌کنید نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و به سادگی معنی «سلام» می‌دهد.

معادل فارسی : اوضاع چطوره؟

 

شعر انگلیسی سلام برای کودکان


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

یکی از اشعاری که در این آموزشگاه آموزش داده میشود شعر انگلیسی سلام برای کودکان است.


اگر تصمیم به آموزش کودکتان در منزل گرفتید حتما مقالات زیر را مطالعه کنید.

8سایت خارجی برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان

 فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان 

آموزش زبان انگلیسی با رقص

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   

Rate this post