متن انگلیسی درباره نقاشی کودکان

مورد استفاده زبان انگلیسی در مکان ها مختلف را توضیح داده ایم . در این مقاله میخواهیم متن انگلیسی درباره نقاشی کودکان درباره نقاشی را برایتان توضیح دهیم.

زمانیکه کودکان بخواهند درباره نقاشی هایشان صحبت کنند چگونه باید از زبان انگلیسی استفاده کنند؟

متن انگلیسی درباره نقاشی کودکان

همه کودکان به کشیدن نقاشی علاقه مند هستند از همین رو برای آموزش زبان انگلیسی از همین موقعیت نیز میتوان استفاده کرد و متن انگلیسی درباره نقاشی کودکان را به آنها آموزش داد. ما در این قسمت متن های مربوط به نقاشی را قرار میدهیم .

مثلا شما میتوانید اسامی های حیوانات را در حین نقاشی به کودکانتان اموزش دهید . همچنین روش بسیار مناسبی برای آموزش رنگ ها نیز میباشد.

نقاشی  Painting

مداد  Pencil

مداد رنگی  Timeless

تراش Lathe

پاک کن  eraser

دفتر نقاشی  Painting office

آبرنگ Watercolor

مدادشمعی  Crayons

رنگ آمیزی  coloring

من نقاش هستم  I am painter

متن انگلیسی درباره نقاشی کودکان

 آموزش زبان انگلیسی با رنگ آمیزی

بیشتر کتاب هایی که برای آموزش زبان انگلیسی با رنگ آمیزی برای کودکان در بازار وجود دارد بیشتر در رابطه با آموزش پایه و برای کودکان رنج سنی 3 تا 5 سال بهتر است استفاده شود . از کتاب آموزش زبان انگلیسی به روش رنگ آمیزی شامل کتاب هایی از قبیل آموزش حروف الفبا ، آموزش اشیا ، آموزش نام حیوانات و … می باشد . در این مقاله دو pdf در رابطه با آموزش حروف الفبا و نام حیوانات در اختیار شما قرار داده ایم . بهترین روش برای استفاده از کتاب های رنگ آمیزی بدین صورت است که شما بهتر است که فایل pdf  را پرینت بگیرید و در جلوی کودک خود قرار دهید و اسم حیوان یا حروف الفبا را به تفکیک و به انگلیسی نام ببرید و کودک شما آنها را پیدا کند و به عنوان جایزه ، شروع به رنگ آمیزی کند. به شما پیشنهاد می کنیم حتما مقاله آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان را مطالعه نمایید چرا که یکی از موثرترین روش های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان می باشد .

اموزش موزیکال زبان انگلیسی ( کلیک کنید ) 

توجه داشته باشید که بهتر است در کنار آموزش زبان انگلیسی به روش رنگ آمیزی از روش های دیگر از قبیل آموزش زبانا با رقص ، با فلش کارت و … هم استفاده کنید .

برای دانلود کتاب آموزش زبان انگلیسی با رنگ آمیزی بر روی لینک های زیر کلیک کنید .

کتاب آموزش حروف انگلیسی با رنگ آمیزی ( کلیک کنید )

کتاب آموزش حیوانات با رنگ آموزی ( کلیک کنید )


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

4/5 - (1 امتیاز)