کتاب داستان انگلیسی برای کودکان

کتاب های داستان انگلیسی را می توان یکی از بهترین راه ها برای تقویت زبان انگلیسی برای هر فرد دانست اما موضوعی که وجود دارد آیا می توان گفت که کتاب داستان انگلیسی برای کودکان نیز صادق است و برای تقویت و پیشرفت زبان کودکان خوب است یا خیر و اگر پاسخ این سوال مثبت است برای انتخاب یک کتاب داستان خوب مخصوص کودکان چه مواردی را باید در نظر داشته باشیم.

در رابطه با موضوع مطرح شده باید بگوییم که کتاب داستان های کودکانه به زبان انگلیسی را می توان یکی از بهترین راه های افزایش مهارت در کودکان و حتی در بزرگسالان دانست چرا که متن کتاب های کودکان نثری روان دارد و به زبان ساده نوشته شده است و همین موضوع می تواند بهترین راه برای افزایش مهارت تمامی افراد در تمامی رده های سنی باشد که در حال آموزش زبان انگلیسی می باشند. کتاب داستان انگلیسی کودکان می تواند کاربرد کلماتی که یاد گرفته اند را در جملات به آنها یاد دهد و گوش آنها به جملات و کلمات انگلیسی آشنا شود.

کتاب داستان انگلیسی برای کودکان با ترجمه

بهترین راه برای آموزش و تقویت زبان انگلیسی از طریق کتاب داستان انگلیسی برای کودکان بدین صورت می باشد که می توانید از کتاب داستان هایی که همراه با ترجمه هستند استفاده نمایید. اما باید توجه داشته باشید که در استفاده از کتاب داستان انگلیسی با ترجمه بهتر است که کتاب اصلی را در کنار نسخه ترجمه آن بخوانید و هر کجا که به جمله یا کلمه نا آشنایی برخورد کردید سریع معنی آن را چک کنید. خوشبختانه در بازار کتاب هایی وجود دارد که متن کتاب هم به زبان انگلیسی می باشد و هم ترجمه آن یا در صفحه بعدی نوشته شده یا در زیر جمله های انگلیسی موجود می باشد .سعی کنید لغات و جملات نا آشنا را در در دفترچه ای جداگانه بنویسید و پس از آن در دیکشنری به دنبال معنی آن باشید. جستجوی معنی کلمات در دیکشنری می تواند توانایی شما را در زبان انگلیسی افزایش دهد.

story book for kids

دانلود کتاب داستان انگلیسی برای کودکان pdf

در ادامه چند فایل برای دانلود کتاب داستان انگلیسی برای کودکان را در اختیار شما قرار داده ایم که در هر فایل 12 کتاب وجود دارد.

دانلود کتاب داستان انگلیسی برای کودکان pdf ( کلیک کنید )

 

در آموزشگاه زبان کودک بادبادک هر روزه تلاش می شود تا یک کتاب داستان کودکان به زبان انگلیسی برای بچه ها خوانده شود و به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post