مدرک CEFR چیست

یکی از بزرگترین دغدغه های والدینی که فرزندشان در موسسه بادبادک تحصیل می کند این است که آیا مدرکی که به فرزند وی داده می شود معتبر است یا خیر تصمیم گرفتیم تا در این مقاله توضیحاتی در رابطه مدرک CEFR ارائه نماییم .پیش از اینکه در رابطه با مدرک CEFR چیست توضیحاتی را ارائه دهیم باید بدانید که مدرک CEFR صرفا یک مدرک زبان نیست.

مدرک CEFR مخفف Common European Framework of Reference می باشد که در اصل یک سیستم ارزشیابی مدارک زبان در اروپا و جهان می باشد .

این ارزیابی تحت استاندارد جهانی انجمن آموزش زبان اتحادیه اروپا انجام می وشد و دارای 6 سطح کلی می باشد که به عنوان استاندارد جهانی برای نشان دادن مهارت زبان فردی می باشد که مورد تایید تمامی نهاد های بین المللی می باشد . توجه داشته باشید که

مدرک زبان CEFR چیست

مدرک زبان CEFR چیست

مدرک زبان CEFR دارای 6 سطح A1 A2 B1 B2 C1 C2 می باشد که بر اساس شرح زیر نشان دهنده هر یک از سطوح زبان انگلیسی می باشد :

سطح A سطح مقدماتی زبان انگلیسی :

سطح A1 : سطح مقدماتی زبان انگلیسی می باشد که در این سطح زبان آموز می تواند اصطلاحات روزمره و مکالمات اساسی برای برطرف کردن احتیاجات اساسی می باشد . در این سطح در صورتیکه با فردی که انگلیسی صحبت می کند و وی به صورت آرام و واضح صحبت کند ، زبان آموز می تواند مفهوم کلی صحبت های وی را درک کند. می توان گفت که این سطح برای کودکان و نوجوانان لحاظ می شود.

سطح A2 : سطح ابتدایی و پیش از متوسط می باشد که در این سطح زبان آموز می تواند از جملات پرکاربرد استفاده نماید و مکالماتی در زمینه موضوعات عمومی از قبیل موقعیت های روزمره بر اساس اطلاعات شخصی و خانوادگی ، خرید کردن و مکالماتی که در محیط های کاری استفاده می شود

سطح B سطح متوسط زبان انگلیسی :

سطح B1 : در این سطح زبان آموز می تواند درک بیشتری از جملات روزمره و مکالمه ها در زمینه های مختلف را داشته باشد و مفوم اصلی آن صحبت ها را درک کند و نکات اصلی را حین شنیدن و خواندن موضوعات آشنا و روزمره در محل کار، مدرسه و … درک کند و می تواند متنی ساده و منسجم در موضوعات آشنا و مورد علاقه خود، بنویسید و درباره آن صحبت کند

سطح B2 : در این سطح زبان آموز می تواند یک درک کلی از مفهوم محتوا و نوشته های پیچیده و حتی در زمینه های متن های تخصصی و فنی در زمینه رشته تحصیلی خود داشته باشد . در این سطح از زبان انگلیسی زبان آموز می تواند به راحتی و با تسلط و آمادگی ذهنی نسبتا بالایی می تواند به زبان انگلیسی صحبت کند و در رابطه با پیچیدگی ها و نقاط مبهم و نکات مثبت و منفی یک موضوع اظهار نظر نماید .

سطح C سطح  پیشرفته و حرفه ای زبان انگلیسی :

سطح C1 : در این سطح زبان آموز می تواند به سادگی متون طولانی و دشوار را درک کرده و مفاهیم و موضوعاتی که به صورت غیر مستقیم اشاره می شود را در آن موضوع بخصوصو متوجه شود. در این سطح از زبان ، زبان آموز می تواند با حضور ذهن بسیار بالا و بدون هیچ مشکلی به زبان انگلیسی صحبت نماید و در رابطه با موضوعات از قبیل اجتماعی، علمی و حرفه ای اظهار نظر کند. همچنین می تواند متن هایی روشن و دقیق در موضوعات پیچیده بنویسد

سطح C2 : در این سطح زبان آموز به صورت حرفه ای می تواند به صحبت به زبان انگلیسی بپردازد و می تواند تقریبا در رابطه با هر موضوعی در هر کنفرانس یا کنگره ای بخ صورت پیشرفته صحبت یا سخنرانی کند و می تواند به راحتی و بدون هیچ اشتباهی می تواند هر موضوع یا حوزه ای که می شنود یا می خواند را متوجه شود. بدون نیاز به کمک منظور خود را بیان می کند حتی اگر موضوعی بسیار انتزاعی و پیچیده باشد. در این سطح می تواند حتی در موقعیت های سخت و پیچیده، نظرات خود را با حضور ذهن و دقت کامل و بطور بسیار روان بیان نماید و از انواع سوء برداشت ها جلوگیری کند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

——————————————————————————————————————————————————————————

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان 3 ساله بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده اینستاگرام موسسه بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post