badbadak.com سایت آموزشگاه زبان کودک بادبادک

آموزشگاه زبان بادبادک یک اموزشگاه زبان انگلیسی از زبانهای دیگر در غرب تهران است. افرادی که آموزشگاه زبان بادبادک را می شناسند می خواهم از سایت آموزشگاه کودکانه بادبادک دیدن کرده و با مشاهده تصاویر و شیوه آموزشی آموزشگاه زبان کودک بادبادک آشنا شوند. همانطور که می دانید آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه ها برای کودکان و خردسالان میباشد زیرا محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک به گونه ای طراحی شده که با استفاده از بازی سرگرمی و موزیکال های انگلیسی را به فرزندانتان آموزش می‌دهند و کودکانتان همزمان با آموزش زبان سرگرمی های مختلفی نیز دارند.

این آموزشگاه با استفاده از اساتید مجرب فلش کارت ها و محیط بازی مناسب و روشهای مختلف زبان انگلیسی را زش می دهند و شما می دانید که آموزش زبان انگلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است از همین‌رو زبان شناسان و روانشناسان معتقدند که آموزش زبان انگلیسی را باید از سنین ۳ تا ۵ سالگی آغاز کرد تاکودکان مکالمه بهتری داشته باشند.

bad-badak.com آدرس سایت آموزشگاه بادبادک است شما می توانید با کلیک بر روی لینک مربوطه از شرایط و ضوابط تحصیل در آموزشگاه زبان بادبادک مطلع شوید و همچنین در ادامه مقاله می توانید تصاویر و آدرس آموزشگاه زبان بادبادک در غرب تهران را مشاهده کنید.

 

آموزشگاه زبان کودک بادبادک

والدین حساس من تصمیم می‌گیرم تا فرزندانشان را در یک آموزشگاه زبان معتبر ثبت نام کنند. اگر شما نیز جزء این دسته از والدین هستید و تصمیم دارید تا بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان خود پیدا کنید و در غرب تهران زندگی می کنید ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را توصیه می کنیم. شما می توانید با مراجعه حضوری و مشاوره ثبت نام از کیفیت آموزشگاه زبان بادبادک اطمینان حاصل کنید.

فضای آموزشی کانون زبان کودکان بادبادک به صورتی طراحی شده که از لحاظ روحی و روانی تاثیر مثبتی بر فرزندان دارد و کادر آموزشی آنها برای کودکان بسیار مناسب است و با مهربانی و دوستی شخصیت مستقل برای فرزندانتان ایجاد میکند.

در گزارشی که در سال 2007 در تعدادی از کالج های ایالات متحده آمریکا توسط اعضا هیئت مدیره کالج که اداره آزمون SAT را به عهدع دارند ، منتشر شده که مزایا و نتایج درخشان یادگیری زبان های خارجی را به وضوح نشان میدهد.

در این آمار ها دانش آموزانی که در سن کم و حداقل 4 سال یا بیشتر از آن در حال تحصیل یک زبان خارجی بودند به طور میانگین 1400 امتیاز از مجموع 8000 امتیاز بیشتر از کساتی که تجربه اموزش زبان انگلیسی را نداشتند کسب کرده اند ، و تقریبا بیش از 140 امتیاز در بخش ریاضیات و در بخش نوشتار بیش از 150 امتیاز کسب کرده اند.

در صورت تمایل می توانید عکس های فضای کلاس های آموزشگاه زبان بادبادک را با کلیک بر روی آن مشاهده کنید.

آموزشگاه زبان بادبادک یکی از معتبر ترین و جذاب ترین مرکز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان میباشد.

این آموزشگاه در مناطق 5 و 22 میباشد و دسترسی بسیار راحتی دارد. با توجه به شیوه آموزشی زبان انگلیسی آموزشگاه بادبادک افراد بسیاری تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این آموزشگاه دارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مراجه حضوری به ادرس های زیر مراجعه کنید و یا باشماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

 

آدرس شعبه 1 : شهرک گلستان-بلوار کاج (زینعلی)-ابتدای بلوار اقاقیا – پلاک 7

تلفن تماس : 44753532

 

آدرس شعبه 2 : منطقه 5 – خیابان آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 59

تلفن تماس : 44097765

badbadak.com سایت آموزشگاه زبان کودک بادبادک

سیستم آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

دوره های آموزشی موسسه زبان ویژه کودکان بادبادک:

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

badbadak.com سایت آموزشگاه زبان کودک بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post