8سایت خارجی برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان

برخی از سایت های خارجی هستند که به صورت آنلاین می توانید از خدمات آموزش زبان انگلیسی آنها استفاده نمایید. توجه داشته باشید که بسیاری از این سایت ها تنها برای آموزش زبان انگلیسی به بزرگسالان می باشد ، البته توجه داشته باشید که برخی از این سایتها مربوط به آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد. در این مقاله میخواهیم به شما 8 سایت برتر خارجی آموزش زبان انگلیسی به کودمکان را به شما معرفی نماییم .

8 سایت برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان

8 سایت برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان

8 سایت برتز خارجی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان به شرح ذیل می باشد :

1) www.littlepim.com

سایت LITTLE PIM یکی از معتبر ترین سایت های آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد . در این سایت آموزش زبان از طریق ویدیو ، عکس ، کتاب و … انجام می شود و مخاطبان خود را کودکان زیر 6 سال قرار داده است . البته نکته ای که باید بدان اشاره نماییم این است که آموزش زبان به کودکان در این سایت رایگان نمی باشد .

2) www.muzzybbc.com

در این سایت علاوه بر زبان انگلیسی ، اسپانیایی، فرانسوی، ماندارین چینی، آلمانی، ایتالیایی، انگلیسی و کره ای نیز مخصوص آموزش به کودکان انجام می شود. در این سایت آموزش زبان انگلیسی به کودکان از طریق ویدیو ، عکس و دی وی دی های آموزشی می باشد. در یک دوره آموزشز بان انگلیسی به کودکان بالای 600 کلمه به کودکان اموزش داده خواهد شد که این کلمات شامل گفتن زمان ، مردم و اماکن ، گذشته، حال و آینده زمان ، حمل و نقل ، غذا ، سوال پرسیدن ، اشتغال ، روزهای هفته ، زندگی در خانه ، دوستان خانوادگی و … می باشد. آموزش زبان انگلیسی در این سایت بسیار مدون و دقیق می باشد و آموزش ها به گونه  ای می باشد که برای هر گروه سنی از کودکان مناسب می باشد . توجه داشته باشید که آموزش زبان در این سایت رایگان نمی باشد.

3) www.fluentu.com

در این سایت فیلم های اموزشی بسیاری برای آموزش زبان برای کودکان و البته برای هر سنی وجود دارد. در این سایت انواع فیلم های آموزشی برای شما بر اساس نیازتان لیست می شود . البته توجه داشته باشید که آموزش های این سایت رایگان نمی باشد

4) dinolingo.com

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در این سایت به صورت فیلم های آموزشی می باشد که طول هر ویدیو در حد 35 دقیقه می باشد . این سایت یکی از سایت های معتبر زبان انگلیسی می باشد که برای آموزش های خود برنده جایزه بین المللی شده است . در این سایت فیلم های آموزش زبان به 40 زبان زنده دنیا موجود می باشد. آموزش های زبان انگلیسی در این سایت به صورت رایگان نمی باشد.

5) www.petralingua.com

آموزش زبان به کودکان در این سایت دارای دوره های زبان انگلیسی، اسپانیایی، چینی، فرانسوی، آلمانی و روسی می باشد و مختص کودکان 3 تا 10 ساله می باشد. در این سایت آموزش زبان انگلیسی به کودکان در حدود 20 درس می باشد که از رنگ ها و لباس ها تا میوه ها و سبزیجات و … آموزش ها متفاوت است . 10 فعالیت و تمرین مختلف برای هر درس وجود دارد که هر درس حدود 500 اسم اساسی، 80 فیلم یادگیری زبان، 11 آهنگ یادگیری زبان، 140 بازی آنلاین تعاملی و یک فرهنگ لغت تصویری صحبت می کند . موضوعی که باید بدان توجه داشته باشید که آموزش های این سایت رایگان نمی باشد .

6) mangolanguages.com

این سایت دارای یک اپلیکیشن می باشد و برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان بالای 6 سال می باشد . در این اپلیکیشن شما می توانید آموزش زبان علاوه بر زبان انگلیسی به 60 زبان زنده دنیا دیگر هم آموزش هایی می باشد .

7) www.languagenut.com

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در این سایت به صورت Languagenut می باشد که آموزش های ان بر اساس واژگان، سازگار با تلفظ و املای کلمات می باشد و برای زبان آموزان 5 تا 14 سال می باشد . این آموزش ها از طریق بازی، آهنگ و داستان می باشد.

8) www.duolingo.com

محبوب ترین برنامه یادگیری زبان آنلاین است . آموزش زبان انگلیسی به کودکان در این سایت با کمک بزرگسالان می باشد یعنی بدین صورت که علاوه بر اینکه به کودک یک دسترسی برای آموزش داده خواهد شد ، دو دسترسی دیگر به هر یک از والدین داده خواهد شد تا روند آموزش بهتر و کاملتر انجام شود.

Rate this post