4 آهنگ شاد آموزش زبان به کودکان

برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان میتوانید از آهنگ های مختلف استفاده کنید. در این مقاله به 4 آهنگ شاد آموزش زبان به کودکان میپردازیم.

ترانه خواندن یکی از راه های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان است. ترانه‌ها راهی واقعا مؤثر برای یادگیری کلمات جدید و بهبود تلفظ هستند. مخصوصا آهنگ‌هایی که با حرکت همراه هستند، برای کودکان کوچک‌تر جذاب‌ترند. چون آنها حتی اگر نتوانند با آهنگ بخوانند، می‌توانند حرکات را تقلید کنند. این حرکات اغلب معنای کلمات موجود در ترانه را نشان می‌دهند.

 

چرا گوش دادن به موزیک و ترانه زبان انگلیسی کودکان را تقویت میکند؟

 مدارک علمی بسیار وجود دارد که نشان می دهد موسیقی می تواند فراگیران زبان های دوم را در یادگیری گرامر، دایره لغات و هجی کردن کمک نماید.

تقویت مهارت شنیداری، لغت و املاء با گوش دادن به موسیقی
شنیدن و یادگرفتن کلمات و اصطلاحات روز
یادگیری همراه با تفریح و لذت باعث تثبید یاد گرفته ها میشود
یادگیری بهتر به علت وجود ریتم و آهنگ و همچنین تکرار کلمات
آشنایی با صداها و تقویت تلفظ زبان انگلیسی کودکان

دانلود آهنگ های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ( کلیک کنید )

 

 

شما وقتی موسیقی یک کشور را گوش میدهید ، شما را با فرهنگ آن کشور آشنا میکند برای زبان انگلیسی نیز این موضوع صدق میکند.موسیقی به شما در مورد فرهنگ انگلیسی زبانان اطلاعات می دهد و به شما می آموزد که آنان چه احساس و تفکری دارند. آشنایی با آهنگ ها و هنرمندان مشهور می تواند موضوع مکالمه ای با دوستان انگلیسی زبانتان، به شما بدهد.

همانطور که میدانید در طول یک آهنگ که گوش میکنید کلمات و الگو ها تکرار میشوند. این امر سبب تثبیت موضوع در ذهن شما میشود. تمام این مسائل به شما کمک خواهند کرد تا از طریق حفظ شدن لغات و اصطلاحات، انگلیسی را راحت تر بیاموزید. در واقع، بعد از مدت کوتاهی امکان ندارد بتوانید آن ها را فراموش کنید.

 

4 آهنگ شاد آموزش زبان به کودکان

 

 

 

 


حال می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.
 

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

 

 

چگونه آهنگ شاد برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان دانلود کنم ؟

داخل مقاله گلچینی از بهترین آهنگ های آموزش زبان کودکان موجود است .

جذاب ترین راه برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان چیست ؟

آموزش با آهنگ و فیلم های کارتونی .

چرا آموزش با آهنگ برای کودکان موثر است ؟

زیرا فضای شادی را برای کودک فراهم میکند و بستر بسیار مناسبی را آموزش فراهم میسازد.

4.4/5 - (24 امتیاز)