10 نکته که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید بدانید

قصد داریم در این مقاله ۱۰ نکته که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان مفید هستند را برایتان بگوییم و شما پس از مطالعه آنها اگر متوجه شدید که می توانید به کودکان زبان انگلیسی را آموزش دهید این کار را آغاز کنید در غیر این صورت این کار را به شما توصیه نمی کنیم.

۱۰ نکته مهم برای آموزش زبان به کودکان

همه ما یک زمان کودک بودیم و می دانیم که دنیای کودکی با بزرگسالی بسیار متفاوت است و اگر شما جزو افرادی هستید که فکر میکنید آموزش به کودکان کار ساده ای است بهتر است اصلاً این کار را شروع نکنید زیرا این کار مناسب شما نیست. اما اگر فکر می کنید که می توانید به کودکان آموزش زبان انگلیسی دهید پس مقاله زیر را تا پایان مطالعه کنید.

شما هم اول از همه باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید در غیر اینصورت نمی توانید در این زمینه موفق شوید. پس  مرحله اول آموزش به کودکان یک برنامه‌ریزی دقیق است و آموزش این برنامه ریزی به کودکان…

به این مسئله توجه داشته باشید که توانایی ها و ضعف های کودکان یکسان نیست و شما در حین تدریس باید تمامی آنها را در نظر بگیرید در غیر این صورت نمی توانید موفق شوید. بهتر است این مورد را با یک مثال برایتان توضیح دهیم مثلا بعضی از کودکان هوشمند موسیقی بالایی دارند و شما برای آموزش می توانید از موسیقی و آواز استفاده کنید تا بتوانید زبان انگلیسی را به آنها آموزش دهید.

موضوع دیگری که باید به آن توجه کنید این است که کودکان خیلی زود خسته می شوند و بعد از آن دیگر توجهی به حرف های شما نمی کنند پس باید آموزش شما به گونه ای سرگرم کننده و تشویقی باشد و کودکان را به تحرک وا دارد تا مانع خسته شدن و کلافه شدن انها شود.

حواستان باشد که کلاس هایتان فقط بر محور درس نباشد . می توانید از کودکان بخواهید تا به بپرند و آواز بخوانند و یا در بحث مشارکت کنند.

آخرین نکته اینکه شما باید مجهز باشید یعنی باید انواع بازی ها ، فلش کارت ها و  وسیله های مناسب کودکان را داشته باشید در غیر این صورت تمامی انگیزه بچه ها برای آموزش از بین میرود.

ما در اینجا یک آموزشگاه زبان در غرب تهران که تمامی این شرایط را دارد به شما معرفی میکنیم و در صورت تمایل می توانید فرزندان خود را در آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان بادبادک ثبت نام کنید.

اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید آموزشگاه زبان بادبادک دوره های آموزش زبان انگلیسی را از پایین ترین سن آغاز کرده است و کودکان شما می توانند به همراه بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک به گونه ای است که کودکان ۳ تا ۷ سال و ۷ تا ۱۱ سال می توانند ثبت نام کنند و در محیطی کاملا مناسب و با اساتید مجرب تمام زبان های روز دنیا را آموزش می بینند.

10 نکته که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید بدانید

آموزش زبان در آموزشگاه زبان کودکان ۳ ساله بادبادک به صورت غیر مستقیم و از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

 

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post