کدام آموزشگاه زبان بهتر است

همانطور که میدانید آموزش زبان در سنین پایین اهمیت بالایی دارد. زیرا بسیاری از روانشناسان میگویند باید زبان دوم از سنین پایین فرا گرفته شود. اما این مساله را فراموش نکنید که هیچوقت برای یادگیری دیر نیست. اما مساله مهم پیدا کردن یک آموزشگاه زبان خوب و معتبر است.

آموزشگاه زبان برای کودکان و بزرگسالات متفاوت است.

بزرگسالان به آموزشگاهی نیاز دارند که مدارک معتبری در اختیارشان قرار دهد و اما کودکان به چه آموزشگاهی بروند؟؟

داشتن یک محیط مناسب و مجهر با دسترسی آسان

داشتن دوره های تخصصی در کنار دوره های عمومی زبان

داشتن یک کادر مجرب و مناسب برای

داشتن متد آموزشی به روز

داشتن مشاورین تحصیل کرده و متخصص در این زمینه

اما مدرسین نیز اهمیت بسیاری دارند و مدرسین یک آموزشگاه زبان باید شرایط زیر را داشته باشد :

بعد از انتخاب این دو موضوع اصلی ترین فاکتور کادر آموزشی میباشد. مدرسین میبایست:

تجربه کاری لازم را داشته باشد

سابقه تدریس مرتبط داشته باشد

تحصیلات آکادمیک در زمینه مربوطه داشته باشد

خوش برخورد و خوش رو باشد

اما برای کودکان چه؟

کودکان باید به آموزشگاهی بروند که همراه باسرگرمی و بازی زبان انگلیسی را بیاموزند و آموزشگاهی که همه این شرایط را دارد  آموزشگاه زبان بادبادک است. این اموزشگاه در غرب تهران  و در مناطق 5 و 22 قرار دارد.

در این رابطه در ادامه مقاله توضیحاتی برایتان قرار داده ایم.

کدام آموزشگاه زبان بهتر است

ما می توانیم به جرات بگوییم بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک می باشد. آموزشگاه زبان بادبادک از معتبرترین و جذاب ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران برای کودکان می باشد.
محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک بسیار جذاب بوده و شیوه دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است پس از مشاهده ، افراد زیادی تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این اموزشگاه دارند.

 

کدام آموزشگاه زبان بهتر است

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post