کتاب داستان انگلیسی سطح استارتر

سوال بسیاری از افراد این است که در ابتدای کار چه کتابی را باید برای اموزش زبان انگلیسی بخوانند ؟ یعنی میخواهند نام کتاب داستان انگلیسی سطح استارتر را بدانند . ما در این مقاله میخواهیم لیست کتاب داستان انگلیسی سطح استارتر را برای کودکان و بزرگسالان معرفی کنیم . شما عزیزان میتوانید این کتاب ها را به صورت pdf یا مقالات صوتی دانلود کنید. یکی از راه های تقویت زبان انگلیسی ، کتاب خواندن است از همین رو شما نیز میتوانید آموزش زبان انگلیصسی را با خواندن کتاب آغاز کنید.
یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از کتاب های داستان سطح بندی شده می‌ باشد که گام به گام توانایی خواندن و شنیداری مخاطب را تقویت می‌کند. این روش در حقیقت زبان انگلیسی را با استفاده از ساختار زبانی آموزش می‌دهد و مانند یک شهروند عادی انگلیسی زبان که از کودکی گام به گام زبان مادری خود را فرا می گیرد، عمل می کند.

دانلود کتاب داستان انگلیسی سطح استارتر

دانلود کتاب داستان انگلیسی سطح استارتر

لیست کتاب های زیر برای سنین بزرگتر در سطح استارتر قرار دارد:
Marcel and the White Star
The Best American Short Stories Of The Century،
Harcourt-Leveled Readers
The Black Cat – Reading and Training
کتاب های Password Readers
مجموعه Story Teller
Oxford Bookworms Library
Mac Millan Readers
oxford read and discover
Scholastic Publishing
Express Publishing Readers

لیستی که در ادامه مطلب قرار میدهیم ، کتابهای خوب و پرطرفدار برای کودکان جهت آموزش زبان انگلیسی میباشد.

کتاب انگلیسی کودکان آشپز تازه کار Cookie Rookie
کتاب انگلیسی کودکان get ready
کتاب انگلیسی کودکان my body
کتاب انگلیسی کودکان the party
کتاب صوتی تصویری مهمانی (the party)
کتاب انگلیسی کودکان the city
کتاب انگلیسی کودکان i can nap
کتاب انگلیسی کودکان American Family and Friends
کتاب انگلیسی کودکان Curious George
کتاب انگلیسی کودکان Giving Tree
کتاب انگلیسی کودکان Corduroy

این کتاب ها برای کودکان و برگسالانی است که به دنبال کتاب داستان انگلیسی سطح استارتر هستند. هدف از این کتاب ها اموزش زبان انگلیسی به شما عزیزان است. همچنین شما برای آموزشگاه زبانم انگلیسی میتوانید در آموزشگاه های مختلف آزمون تایین سطح شرکت کنید و پس از مشخص شدن سطح اطلاعات شما در دوره مورد نظر آموزش را آغاز کنید.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک
آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

Rate this post