کانال آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 ساله

زبان انگلیسی خیلی سریع به زبان مکالمه جهانی تبدیل شد . ما در این مقاله بهترین کانال آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 ساله را به شما معرفی میکنیم .

آموزش زبان انگلیسی به کودکان همواره نتایج خوبی داشته است زیرا کودکانی که در سن پایین تر زبان انگلیسی را آموزش می بینند اعتماد به نفس بالاتری داشته و لهجه بهتری می‌گیرند و مانند زبان مادری زبان دوم را آموزش می بینند.
دلیل پیدا کردن لهجه بهتر برای کودکان این است که کودکان تقلید کار هستند و هر آنچه که می‌بینند و می‌شنوند را به درستی تقلید می‌کند و با توجه به حساسیتی که در این موضوع دارند راحت تر و روان تر زبان انگلیسی را شنیده و یاد می گیرند.

همانطور که همه ما زبان مادری را در سنین کودکی آموزش می‌بینیم اگر زبان دومی در بچگی آموزش داده شود قوانین و دستورات زبان آنرا نیز مانند زبان مادری اموزش می بینیم و به صورت ناخودآگاه درک ما از زبان دوم بهتر می شود. آموزش زبان دوم به کودکان علاوه بر سرگرم کردن، سبب تقویت مهارت های ذهنی آنان می گردد.
اموزش زبان کودکان با بزرگسالان تفاوت اصاصی دارد و یادگیری زبان برای کودکان کمی کار سختی است زیرا کودکان طریق بازی و سرگرمی می توانند زبان انگلیسی را آموزش ببینند و شما باید آموزشگاهی را برای کودکان انتخاب کنید که بتواند از بهترین روش زبان انگلیسی را به آنها آموزش دهند.

اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را معرفی می کنیم.

ما می توانیم به جرات بگوییم بهترین آکادمی زبان کودکان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک می باشد. آموزشگاه زبان بادبادک از معتبرترین و جذاب ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران برای کودکان می باشد.
محیط آموزشی آموزشگاه زبان بادبادک بسیار جذاب بوده و شیوه دسترسی به این آموزشگاه بسیار راحت است پس از مشاهده ، افراد زیادی تمایل به ثبت نام فرزندان خود در این اموزشگاه دارند.

کانال آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 ساله 

 

 

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

کانال آموزش زبان انگلیسی به کودکان 4 ساله

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

 

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

مطالب پیشنهادی :

برترین آموزشگاه زبان کودکان تهران

+


می خواهیم یک آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

جهت مراجعه حضوری یا برقراری تماس به ادرس ها زیر مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید :

آدرس شعبه 1 : شهرک گلستان-بلوار کاج (زینعلی) – ابتدای بلوار اقاقیا – پلاک 7 تلفن تماس : 02144753532

آدرس شعبه 2 : منطقه 5 – خیابان آیت الله کاشانی – بین اباذر و مهران – پلاک 59 تلفن تماس : 02144097765

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس بهترین سایت آموزشی زبان انگلیسی کودکان ؟

لینک و آدرس کانال در مقاله موجود است

آدرس اینستاگرام آموزش زبان انگلیسی برای کودک 3 سال ؟

آدرس پیج داخل کانال تلگرام و مقاله موجود است .

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان 4 سال را از چه کجا شروع کنیم ؟

آموزش الفبای حروف انگلیسی

Rate this post