چرا همه آموزشگاه زبان بادبادک را انتخاب می کنند

چرا همه آموزشگاه زبان بادبادک را انتخاب می کنند

این سوال پیش آمده باشد که چرا همه آموزشگاه زبان بادبادک را برای کودکان شان انتخاب می‌کنند؟؟
آموزشگاه زبان بادبادک آموزشگاهی ویژه کودکان است با محیط آموزشی بسیار جذاب. اگر یک بار به آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کرده باشید متوجه می‌شوید که منظورمان از جذاب بودن محیط آموزشی چیست؟
همانطور که می دانید کودکان و خردسالان بسیار باهوش هستند تمایل شدیدی به بازیگوشی دارند از همین رو آموزش زبان به کودکان کار بسیار بسیار دشواری است اما آموزشگاه زبان بادبادک با استفاده از شیوه های مدرن و متد جدید زبان انگلیسی را به طرق مختلف به کودکان شما آموزش می دهد.

این آموزشگاه از طریق مختلف این اقدام به آموزش زبان انگلیسی می کنند.
اگر می خواهید فرزندتان زبان انگلیسی را بیاموزند باید از روش های زیر آموزش را آغاز کنید که مرکز بادبادک دقیقاً به همین شیوه آموزش می دهد.
یکی از شیوه های آموزش استفاده از موسیقی و ترانه های مخصوص کودکان است که به مکالمه کودکان شما کمک شایانی می‌کند.

شیوه دیگر استفاده از عروسک ها و یا بردن فرزندتان و باغ وحش است تا از حامی حیوانات را بیاموزند.

برای آموزش اعضای بدن می توانیم از عروسک های مورد علاقه فرزندتان استفاده کنید.

بهترین روش استفاده از کتاب های قصه و داستان مخصوص کودکان با طرح های برجسته می باشد

بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران

بسیاری از والدین حساسیت فراوانی بر روی آموزش فرزندان شان دارند از همین رو ما آموزش ها زبان بادبادک را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید می‌توانید یک بار مراجعه حضوری به یکی از شعبات آموزشگاه زبان بادبادک در رابطه با ثبت نام فرزند خود تصمیم بگیرید.
در صورت تمایل می توانید عکس های فضایی کلاس های آموزشگاه زبان بادبادک را با کلیک بر روی آن مشاهده کنید.

همانطور که اشاره کردیم آموزشگاه زبان بادبادک یکی از معتبر ترین و جذاب ترین مرکز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان میباشد.این اموزشگاه یکی از معتبرترین آموزشگاه زبان انگلیسی غرب تهران است که در مناطق ۵ و ۲۲ قرار دادند والدینی که به این آموزشگاه مراجعه کردند تمایل شدیدی به ثبت نام فرزندانشان داشتند

چرا همه آموزشگاه زبان بادبادک را انتخاب می کنند

سیستم آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

دوره های آموزشی موسسه زبان ویژه کودکان بادبادک:

1- دوره 6 ماهه فشرده

2- دوره گروهی و دوره خصوصی

3- دوره ترمیک

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

چرا همه آموزشگاه زبان بادبادک را انتخاب می کنند

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

در گزارشی که در سال 2007 در تعدادی از کالج های ایالات متحده آمریکا توسط اعضا هیئت مدیره کالج که اداره آزمون SAT را به عهدع دارند ، منتشر شده که مزایا و نتایج درخشان یادگیری زبان های خارجی را به وضوح نشان میدهد.

در این آمار ها دانش آموزانی که در سن کم و حداقل 4 سال یا بیشتر از آن در حال تحصیل یک زبان خارجی بودند به طور میانگین 1400 امتیاز از مجموع 8000 امتیاز بیشتر از کساتی که تجربه اموزش زبان انگلیسی را نداشتند کسب کرده اند ، و تقریبا بیش از 140 امتیاز در بخش ریاضیات و در بخش نوشتار بیش از 150 امتیاز کسب کرده اند.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post