هزینه کلاس زبان انگلیسی کودکان چقدر است

والدین به خوبی میدانند که آموزش زبان انگلیسی از سنین پایین اهمیت بسیاری دارد از همین رو میخواهند کودکان خود را در کلاسهای زبان انگلیسی مناسب کودکان ثبت نام کنند. اما مشکلی که وجود دارد هزینه کلاس زبان انگلیسی کودکان است. همه والدین از پس مخارج کلاس زبان انگلیسی کودکان برنمی آیند و به دنبال ارزانترین در عین حال با کیفیت ترین کلاسهای آموزشی هستند.

نکته اولی که باید بگوییم این است که کودکانتان را در هر موسسه ای ثبت نام نکنید. کودکان باید در محیطی کاملا کودکانه و در عین بازی و سرگرمی زبان انگلیسی را اموزش ببینند.  در غیر این صورت کودکان نسبت به اموزش و زبان انگلیسی بدبین میشوند.

هزینه کلاس زبان انگلیسی کودکان

حال ما میخواهیم یک آموزشگاه زبان انگلیسی ویژه کودکانتان معرفی کنیم . از آنجایی که انواع آموزش متفاوت است بهتر است برای اطلاع از هزینه کلاس زبان انگلیسی کودکان در این آموزشگاه با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید.

حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

 

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.


اگر تصمیم به آموزش کودکتان در منزل گرفتید حتما مقالات زیر را مطالعه کنید.

تست های تعیین سطح زبان انگلیسی برای کودکان

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

8سایت خارجی برتر آموزش زبان انگلیسی به کودکان

 فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان 

آموزش زبان انگلیسی با رقص

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   

3.5/5 - (2 امتیاز)