دانلود رایگان نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای کودکان برای کامپیوتر

بسیاری از والدین به دنبال دانلود رایگان نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان شان هستند تا این نرم افزار ها را در کامپیوتر نصب کرده و از طریق آن آموزش زبان انگلیسی به کودکان شان را آغاز کنند و یا  پس از آموزش کودکانشان در آموزشگاه های زبان ویژه کودکان ، والدین با استفاده از این نرم افزار ها زبان انگلیسی فرزندشان را تقویت کنند.

اما با توجه به تعداد بالای نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان والدین می‌خواهند بدانند تا از کدام نرم افزار استفاده کنند تا نتیجه بهتری بگیرند. توصیه اولیه ما به والدین این است که برای استفاده از نرم افزارهای آموزشی، اگر فرزندشان را در یک آموزشگاه ثبت نام کردند حتما از مربی آموزشگاه راهنمایی دریافت کنند ولی اگر تصمیم دارید که آموزش زبان انگلیسی را در منزل توسط نرم افزار انجام دهید ما به شما در این مقاله نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان برای کامپیوتر را قرار می دهیم.

بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

همانطور که گفتیم این نرم افزار های آموزشی متعددی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد اما ما چند نرم افزار که بیشترین محبوبیت را داشته است به شما معرفی می کنیم:

انگلیسی به زبان کودکان 1

انگلیسی‌ برای نو نهالان

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با گوش دادن موسیقی – چکامه

English for kids learning free v230‎

و یکسری مجموعه های آموزشی نیز به شما معرفی میکنیم:

مجموعه آموزشی Magic English

مجموعه LeapFrog Learning

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودکان بادبادک را می توان بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران دانست چرا که با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

5/5 - (3 امتیاز)