نحوه تشویق کودکان برای آموزش زبان

در مقالات مختلف بیان کزرده ایم که  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان کار بسیار دشواری است و کودکان تمایلی به یادگیری زبان در سنین پایین ندارند از همین رو شما باید نحوه تشویق کودکان برای آموزش زبان را بدانید. ما در این مقاله شیوه هایی که شما بتوانید کودکان را به آموزش زبان دوم تشویق کنید آموزش خواهیم داد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش زبان انگلیسی به کودکان می‌تواند به سایر مقالات از سایت مراجعه کنید.

 

فلش کارت زبان انگلیسی برای کودکان  ( کلیک کنید )

 

آموزش موزیکال زبان انگلیسی به کودکان ( کلیک کنید )

 

آموزش زبان انگلیسی با رقص ( کلیک کنید ) 

 

بهترین سی دی آموزش زبان انگلیسی کودکان   ( کلیک کنید ) 

 

حال این سوال پیش می آید که چگونه کودکان را تشویق کنیم تا بتوانند بهتر زبان انگلیسی یاد بگیرند در اینجا چند نکته برای تشویق کودکان برای آموزش زبان برای آن قرار میدهیم که توصیه میکنیم حتما این راهکارها را استفاده کنید و یا کودکتان را در مرکز آموزش زبان انگلیسی کودکانی که این ویژگی ها را دارد ثبت نام کنید.

روشهای تشویق کودکان برای آموزش زبان

در ابتدا توجه کنید برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان یک روال مشخص داشته باشید و به صورت نامظم و بی برنامه آموزش را آغاز نکنید زیرا آموزش پراکنده بی تاثیر است.

بهترین روش تشویق کودکان برای آموزش زبان استفاده از بازی و سرگرمی است. کودکات بازیگوش هستند و این روش میتواند بسیار موثر باشد.  در مقالات زیادی روش ها و بازی های مناسب آموزش زبان را آورده ایم. از بخش اخبار سایت میتوانید مقالات مربوطه را مشاهده کنید.

این بازی ها میتواند:

بازی‌های هیجان‌انگیز: مثل پانتومیم
بازی‌های فکری: مار و پله و سایر بازی‌های سنتی
بازی با کلمات
بازی‌های آنلاین

و…. باشد.

یکی از موثرترین نحوه تشویق کودکان برای آموزش زبان کتابخوانی است. در روز حتما یک کتاب انگلیسی برای کودکتان بخوانید. البته این مرحله باید پس از آموزش ابتدایی صورت گیرد. میتوانید بخش هایی که کودکتان متوجه نمیشود را با هم ترجمه کنید.

بعد از کتاب ، موزیک های شاد نیز در آموزش و تشویق به آموزش زبان بسیار موثر هستند.

نحوه تشویق کودکان برای آموزش زبان


حال می خواهیم یک  آموزشگاه زبان کودکان در غرب تهران به شما معرفی کنیم. آموزشگاه زبان بادبادک یکی از بهترین آموزشگاه های ویژه کودکان در غرب تهران است.

آموزشگاه تخصصی زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین زبان آموزان 3 تا 7 سال و 7 تا 14 سال را برای شرکت در آزمون های تافل و اخذ مدرک زبان انگلیسی تافل TOEFL برای کودکان ، آماده می نماید .

شیوه آموزشی که بادبادک را به نوعی بهترین آموزشگاه زبان کودکان در تهران نموده است و این موسسه از آن استفاده می کند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا 14 سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی و یا در سنین 7 تا 14 سال باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

Rate this post