نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان

نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان

بسیاری از والدین می‌خواهند درباره نحوه آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود بداند. اینکه کودکان خود را در کدام اموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام کنند و یا بهترین مرکز آموزش زبان انگلیسی کدام است سوالات است والدین این روزها به دنبال آن هستند.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان با بزرگسالان کاملا متفاوت است به صورتی که آموزش بزرگسالان به صورت کاملاً حرفه ای و در محیطی کاملا رسمی و جدی صورت می گیرد.

کودکان نیاز به آموزش با بازی و سرگرمی و با فیلم های آموزشی کودکانه دارم و از آنجایی که در تمامی زمینه ها کنجکاو هستند میتوان با بازی های کودکانه زبان انگلیسی را با آنها به صورت کامل و آموزش داد اما پیدا کردن یک اموزشگاه مناسب آموزش به کودکان کار بسیار سختی است.

 

آموزشگاه ی شما پیدا می کنی باید مجهز به تجهیزات بازی باشد و با اساتید مجرب و متدهای های آموزشی به روز به فرزندان شما زبان انگلیسی یا زبان دوم را آموزش دهند. زیرا یا آموزش در محیط کاملاً کودکانه نباشند ممکن است علاقه فرزندتان نسبت به آموزش زبان دوم کاهش پیدا کند و این مسئله باعث آسیب کودک شما بشود.

 

روانشناسان بر این باورم که آموزش زبان انگلیسی را باید از سن ۳ سالگی آغاز کنید زیرا در این دوره کودکان آمادگی بیشتری برای یادگیری زبان دوم دارند از همین رو به شما توصیه می کنیم تا هر چه سریعتر نسبت به آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود اقدام کنید.

اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید بهترین اموزشگاه برای کودکان شامل آموزشگاه بادبادک است

کودکان باید به آموزشگاهی بروند که همراه باسرگرمی و بازی زبان انگلیسی را بیاموزند و آموزشگاهی که همه این شرایط را دارد  آموزشگاه زبان بادبادک است. این اموزشگاه در غرب تهران  و در مناطق 5 و 22 قرار دارد.

 

در این رابطه در ادامه مقاله توضیحاتی برایتان قرار داده ایم.

 

کدام آموزشگاه زبان بهتر است

آموزشگاهی بهتر است که شرایط لازم برای آموزش کودکان را داشته باشد، مسئولین آموزشگاه با کودکان مهربان بوده  و باتجربه کافی در این زمینه باشند.

 

ما می توانیم به جرات بگوییم بهترین آموزشگاه زبان برای کودکان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک می باشد. آموزشگاه زبان بادبادک از معتبرترین و جذاب ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران برای کودکان می باشد.

یکی از مزایای آموزشگاه زبان بادبادک محیط آموزشی آن است. آموزشگاهبادبادک با محیطی کاملا مناسب و دسترسی آسان مورداستقبال والدین است.

 

 

 

سیستم آموزشی مرکز زبان کودکان بادبادک

در آکادمی تخصصی زبان کودک بادبادک ، کودکان 3 تا 7 سال و 7 سال تا 11 سال آموزش زبان را با لهجه ای عالی در محیطی متفاوت همراه با جذابترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی توسط اساتید متخصص تدریس زبان انگلیسی کودکان فرا می گیرند. آموزشگاه زبان بادبادک در زمینه تمامی زبانهای روز دنیا (انگلیسی – آلمانی – فرانسه – ترکی استانبولی و….) با حضور اساتید برتر، فعالیت میکند.

آموزشگاه زبان کودکان بادبادک یک آموزشگاه معتبر است که در غرب تهران میباشد.

آموزش زبان دراین آموزشگاه به صورت کاملا غیر مستقیم و به کمک بازی و سرگرمی میباشد. یعنی زبان را از طریق بازی و سرگرمی ، اتاق فیلم و کارتون ، نمایش ، نقاشی ، عروسک گردانی ، سفال ، شعر و قصه خوانی همراه با آموزش پرچم ها ، فرهنگ شهر نشینی و ترافیک و… را فرا میگیرند.

فضای آموزشی آموزشگاه زبان کودکان بادبادک کاملا مناسب کودکان است و از لحاظ روحی و روانی تاثیر بسیار مثبت در فرزندان عزیزتان دارد. کادر آموزشی نیز بسیار مهربان هستند و تلاش میکنند تا فرزند عزیز شما شخصیتی مستقل پیداکند و ارتباط و دوست یابی بهتری داشته باشد.

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.

آدرس تلگرام بادبادک

شما در کانال تلگرام بادبادک میتوانید اطلاعیه ها و تصاویر را مشاهده کنید و پیگری آموزشی فرزندانتان را از طریق کانال تلگرام انجام دهید و یا عضو پیج اینستاگرام بادبادک شوید. جهت عضویت در پیج اینستا بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید. آموزش زبان انگلیسی همواره مساله بسیار مهمی بوده است و باید از سن کم پیگیر زبان انگلیسی فرزندانتان باشید.

برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post