معرفی کتاب داستان انگلیسی برای نوجوانان

همانطور که شما می دانید شیوه آموزشی زبان انگلیسی در هر سنی متفاوت است آموزش به نوجوانان با کودکان کاملا فرق می کند از همین رو کتاب داستان انگلیسی که نوجوانان استفاده می کنند نیز با بزرگسالان متفاوت است.
ما در این مقاله به معرفی کتاب داستان انگلیسی برای نوجوانان می پردازیم و یک آموزشگاه مخصوص کودکان و نوجوانان به شما معرفی می کنیم تا شما با ثبت نام فرزندتان در این آموزشگاه از بهترین امکانات آموزشی برخوردار شوید.

کتاب داستان انگلیسی برای نوجوانان

Andersen Fairy Tales
S101

Beauty and the BeastS102

CinderellaS103

HeidiS104

The Arabian NightS105

The Christmas StoriesS106

The Jungle BookS107

The Little MermaidS108

Uncle Tom CabinS109

A Dog of FlandersS210

Aesop FablesS211

Anne of Green GablesS212

Daddy-Long-LegsS213

Peter PanS214

The Count of Monte CristoS215

The Great Stone FaceS216

The Happy PrinceS217

The Stars (The Last Lesson)S218

Alice Adventures in WonderlandS319

Around the World in 80 DaysS320

Little WomenS321

Robin HoodS322

The Christmas CarolS323

The Merchant of VeniceS324

The Secret GardenS325

The Wizard of OzS326

Don QuixoteS427

Les MiserablesS428

O Henry Short StoriesS429

The Age of Fables

 

اگر در تهران زندگی میکنید ، ما به شما آموزشگاه زبان بادبادک را پیشنهاد میکنیم.این آموزشگاه در غرب تهران واقع شده است و تمام فاکتور های مربوط به آموزش کودکان را رعایت میکند.

به جرات می توانیم بگوییم بهترین آموزشگاه زبان در غرب تهران آموزشگاه زبان بادبادک است که ویژه کودکان و نوجوانان می باشد. این آموزشگاه در دو شعبه مختلف در مناطق ۵ و ۲۲ واقع شده است. با توجه به محیط آموزشی که آموزشگاه زبان بادبادک فراهم آورده کودکان شما می توانند در کنار مربیان مهربان و دلسوز و در محیطی کاملاً کودکانه و در حین بازی با وسیله های مختلف زبان انگلیسی را آموزش ببینند.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان کار بسیار سختی است و آموزشگاه زبان کودک بادبادک با استفاده از روش ها و شیوه های نوین این مشکل را برطرف کرده است. شیوه آموزشی که بادبادک از آن استفاده می کنند کودکان شما بدون کوچکترین استرسی میتوانند با بازی و موسیقی و روشهای مختلف زبان انگلیسی را یاد بگیرند و ما به شما والدین عزیز توصیه می کنیم تا کودکان خود را در سنین ۳ تا ۵ سالگی در آموزشگاه زبان ثبت نام کنید زیرا در نظر روانشناسان آموزش زبان دوم از سنین سه تا پنج سالگی باید آغاز شود زیرا کودکان در این سنین به راحتی می‌توانند لحظه خود را تقویت کرده و در آینده بسیار راحت و با تسلط بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنند.

از ویژگی های مثبت این آموزشگاه دسترسی آسان و  وجود مربی های باتجربه و محیطی بسیار جذاب است. اگر تا بحال آموزشگاه زبان بادبادک را ندیده اید به شما توصیه می‌کنیم تا با ادرس های گفته شده مراجعه کنید و محیط  آموزشگاه و شیوه تدریس را خودتان مشاهده کنید و یا با تماس تلفنی مشاوره های لازم را دریافت کنیم.

آدرس کانال تلگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت ورود به کانال تلگرام بادبادک روی لینک زیر کلیک کنید.آدرس تلگرام بادبادکهمانطور که میدانید آموز زبان انگیسی این روزها بسیار مهم است و باید از سنین پایین پیگیر آموزش زبان انگلیسی به فرزندانمان باشیم. آموزشگاه زبان بادبادک نیز با همین هدف تاسیس شده است . برای آشنایی بیشتر با آموزشگاه زبان بادبادک میتوانید به پیج اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک مراجعه کنید.

آدرس اینستاگرام آموزشگاه زبان بادبادک

جهت مشاهده آدرس اینستاگرام بادبادک روی تصویر زیر کلیک کنید.

آدرس پیج اینستاگرام بادبادک

Rate this post